artykuły

Dodatkowe dni wolne od pracy w roku 2017

02 października 2017 08:30

W związku z zarządzeniem Starosty Kłodzkiego, w dniu 2 listopada 2017 roku, Starostwo Powiatowe w Kłodzku będzie nieczynne.

Komunikat Państwowej Agencji Atomistyki

05 września 2017 10:00

Komunikat PAA - w elektrowni Tihange w Belgii nie było awarii
02-09-2017
W związku z pojawiającymi się zapytaniami dotyczącymi bezpieczeństwa belgijskiej elektrowni jądrowej Tihange, Państwowa Agencja Atomistyki informuje, że na terenie elektrowni nie doszlo do awarii, a w związku z tym nie istnieje jakiekolwiek zagrożenie radiacyjne. Dystrybucja tabletek ze stabilnym jodem na terenie okolic elektrowni jest działaniem wynikającym z polityki bezpieczeństwa i nie wynika z jakiejkolwiek sytuacji awaryjnej. Dzięki temu mieszkańcy są wyposażeni w środki bezpieczeństwa, gdyby do ewentualnej awarii doszło kiedykolwiek w przyszłości.

Uwzględniając powyższe, nie należy podejmować żadnych działań, a w szczególności przyjmować preparatów z jodem na własną rękę.

Dolnośląska konferencja „Współpraca się opłaca. Praktyczne aspekty efektywnej współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi”.

04 września 2017 12:40

Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zaprasza na bezpłatną konferencję:

Konferencja odbędzie się w dniach 28-30 września 2017 r. w Szklarskiej Porębie.

Spotkanie informacyjne w Wałbrzychu na temat wsparcia dla rzemiosła

04 września 2017 09:55

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu zaprasza wszystkich właścicieli firm zrzeszonych w Cechach Rzemiosł Różnych na Dolnym Śląsku oraz przedstawicieli Cechów na spotkanie informacyjne  „Wsparcie innowacyjności produktowej i procesowej MSP - unowocześnienie / zmiana rozwiązań produkcyjnych i procesowych lub sposobu świadczenia usług stosowanych w rzemiośle”. Spotkanie będzie dotyczyło zasad wsparcia w ramach działania 1.5.A Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

Spotkanie odbędzie się w środę, 13 września 2017 r., w godz. 10.00-13.00 w Wałbrzychu w siedzibie Ratusza Miejskiego przy Pl. Magistrackim 1 (II piętro, sala 26).

Zgłoszenia udziału należy przesyłać na adres pife.walbrzych@dolnyslask.pl. Prosimy o podanie w mailu  imienia i nazwiska uczestnika lub telefonicznie 74 66 55 172 lub 173.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sala, w której odbędzie się spotkanie, jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Badanie satysfakcji klientów Starostwa Powiatowego w Kłodzku

01 września 2017 07:49

Starosta Kłodzki informuje, że w dniach 1-29 września 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Kłodzku oraz w oddziałach zamiejscowych w Bystrzycy Kłodzkiej i Nowej Rudzie przeprowadzone będzie badanie satysfakcji klientów.

Subskrybuj wiadomości z tego działu

Pokaż opublikowane