Atrakcje Regionów - powiat na targach turystycznych w Chorzowie

08 czerwca 2017 14:27

Powiat Kłodzki wraz z czeskimi przyjaciółmi ze Stowarzyszenia Branka z Nachodu realizuje projekt „Bliżej natury, bliżej kultury” promujący atrakcje pogranicza. Jednym z elementów projektu był udział w targach Turystyki weekendowej „Atrakcje Regionów”, które odbyły się w Parku Śląskim w Chorzowie w dniach 2-4 czerwca br. Na stoisku promocyjnym wspierali nas koledzy i koleżanki z Uzdrowiska Lądek-Długopole oraz Gminy Lądek-Zdrój.

Stoisko promujące atrakcje ziemi kłodzkiej i kłodzkiego pogranicza cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających. Miłym zakończeniem imprezy było otrzymanie przez nas III nagrody w konkursie pn. "Najlepsze turystyczne wydawnictwo promocyjne regionów i miast” za folder „Bliżej natury, bliżej kultury”.

Projekt współfinansowany jest ze środków EFRR oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis

Projekt je spolufinancován z prostředku EFRR v rámci Euroregionu Glacensis

W przeddzień imprezy przed namiotem targowym stanęła plenerowa wystawa fotografii prezentująca atrakcje polsko-czeskiego pogranicza, którą można jeszcze do 20 czerwca podziwiać w Parku Śląskim.

Wystawa zachęcała licznie odwiedzających mieszkańców śląskiej konurbacji jak i gości z innych regionów Polski, korzystających w ten słoneczny weekend z parkowych atrakcji, do odwiedzenia stoiska ziemi kłodzkiej, a przy okazji stoisk pozostałych kilkudziesięciu wystawców. Wysoką temperaturę panującą w namiocie targowym dodatkowo podnosiły emocje związane z licznymi konkursami organizowanymi przez wystawców, m.in. przez Uzdrowisko Lądek-Długopole.

Chorzów-Targi-2017

Data utworzenia: 08 czerwca 2017 14:27