KOMISJE RADY POWIATU KŁODZKIEGO USTANOWIONE

27 listopadaa 2018 15:13

Po krótkiej przerwie, w poniedziałek 26 listopada br. zostały wznowione obrady I sesji Rady Powiatu Kłodzkiego.
Radni zajęli się ustanowieniem składów osobowych komisji Rady Powiatu oraz wyborem przewodniczących tych komisji.

Komisji stałych Rady Powiatu jest siedem. Ustanowiono składy osobowe poszczególnych komisji, uchwały zostały przyjęte jednomyślnie.

I. ➡️ Komisja Rewizyjna – Przewodniczącym został Grzegorz Kuzak;
Skład Komisji: Jacek Hecht, Sławomir Karwowski, Jarosław Przybył, Tadeusz Zieliński.
II. ➡️ Komisja Skarg, Wniosków i Petycji – Przewodniczącą została Anetta Kościuk;
Skład Komisji: Sławomir Karwowski, Marek Mazurkiewicz, Tomasz Nowicki, Panterałka Urszula.
III. ➡️ Komisja Budżetu i Finansów – Przewodniczącym został Marek Mazurkiewicz;
Skład Komisji: Maciej Awiżeń, Michał Cisakowski, Robert Duma, Grzegorz Kuzak, Zbigniew Łopusiewicz, Piotr Marchewka, Paweł Szafran, Joanna Walaszczyk.
IV. ➡️ Komisja Edukacji – Przewodniczącym został Jarosław Przybył;
Skład Komisji Edukacji: Robert Duma, Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk, Tomasz Nowicki, Renata Wolan-Niemczyk.
V. ➡️ Komisja Zdrowia i Spraw Społecznych – Przewodniczącą została Renata Wolan-Niemczyk;
Skład Komisji Zdrowia: Mariusz Borcz, Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk, Małgorzata Kanecka, Anetta Kościuk, Agnieszka Mandryk-Kryniecka, Krystyna Śliwińska.
VI. ➡️ Komisja Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Infrastruktury Drogowej – Przewodniczącym został Waldemar Bicz;
Skład Komisji Bezpieczeństwa: Jacek Hecht, Józef Kołt, Adam Łącki, Zbigniew Łopusiewicz, Piotr Marchewka, Marek Markiewicz, Ryszard Niebieszczański, Paweł Szafran, Joanna Walaszczyk, Borysław Zatoka, Tadeusz Zieliński.
VII. ➡️ Komisja Rozwoju, Promocji, Turystyki i Ochrony Środowiska – Przewodniczącym został Adam Łącki;
Skład Komisji RPTiOŚ: Maciej Awiżeń, Waldemar Bicz, Mariusz Borcz, Michał Cisakowski, Jacek Hecht, Małgorzata Kanecka, Józef Kołt, Anetta Kościuk, Agnieszka Mandryk-Kryniecka, Ryszard Niebieszczański, Tomasz Nowicki, Urszula Panterałka, Krystyna Śliwińska, Borysław Zatoka.

Mamy nadzieję na dobrą i owocną współpracę radnych w komisjach.

Data utworzenia: 27 listopadaa 2018 15:13

Data publikacji: 27 listopadaa 2018 15:13