LOGISTYK - MAGAZYNIER W KŁODZKU POD OKIEM LEROY MERLIN

13 czerwca 2018 08:07

Nowy profil klasy magazynier-logistyk powstanie w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku.

Współpraca szkoły, pracodawcy firmy Leroy Merlin i samorządu powiatu kłodzkiego zaowocowała podpisaniem umowy o utworzeniu kolejnej klasy patronackiej w naszej powiatowej szkole.

Uroczyste podpisanie umowy miało miejsce 12 czerwca br. w siedzibie firmy Leroy Merlin w Kłodzku,  w którym uczestniczyli: dyrektor Wydziału Oświaty Anetta Kościuk, reprezentująca starostę kłodzkiego Macieja Awiżenia oraz wicestarostę Małgorzatę Jędrzejewską-Skrzypczyk, która zarządza oświatą w powiecie kłodzkim, Piotr Stroka - dyrektor Sklepu Leroy Merlin oraz Rafał Olecha dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku.

Strony podpisując umowę podejmują współpracę w zakresie edukacji w celu odpowiedniego przygotowania młodzieży do pracy zawodowej w przyszłości.

Firma Leroy Merlin oraz szkoła wyraziły chęć ścisłej współpracy naukowej i dydaktycznej w zakresie edukacji zawodowej uczniów.

„… Uważam, że jest to dobrze obrany kierunek na dzisiejsze czasy, i że wszyscy na tym zyskamy, uczniowie będą mieli możliwość podjęcia pracy zaraz po ukończeniu szkoły i to w miejscu zamieszkania, firma zyska przygotowanych, wykwalifikowanych pracowników a w powiecie zmniejszy się bezrobocie” zakłada wicestarosta Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk.

Od lewej: Piotr Stroka dyrektor Sklepu Leroy Merlin, Rafał Olecha dyrektor ZSP nr 1, Anetta Kościuk dyrektor Wydziału Oświaty

Data utworzenia: 13 czerwca 2018 08:07

Data publikacji: 13 czerwca 2018 08:07