Jesteś tutaj:

artykuł

NOWE ATRAKCYJNE HORYZONTY EDUKACYJNE DLA NASZYCH UCZNIÓW W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ

07 majaa 2019 08:29

Kreowanie i aktywny rozwój nowoczesnego szkolnictwa zawodowego oraz propagowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych w systemie kształcenia zawodowego, to cel nad którym Zarząd Powiatu Kłodzkiego pracuje i stale go rozwija poprzez inicjowanie nowych form współpracy pomiędzy naszymi szkołami powiatowymi a sektorem prywatnym.

W związku z tym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Sylwestra Kaliskiego w Bystrzycy Kłodzkiej, odbyło się podpisanie Listu Intencyjnego, pomiędzy dyrektor szkoły Panią Dorotą Łakucewicz Dorota Łakucewicz , a organem prowadzącym szkołę, czyli Powiatem Kłodzkim reprezentowanym przez Wicestarostę Kłodzkiego - Panią Małgorzatę Jędrzejewską - Skrzypczyk Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk , Etatowego Członka Zarządu Powiatu - Piotra Marchewkę i Dyrektor Wydziału Oświaty - Panią Anettę Kościuk
a Prezesem Zarządu P.P.U.H TAMIR Spółka z o.o. - Tadeuszem Krywulcem.

Dzięki nowo nawiązanej współpracy szkoły z drukarnią TAMIR......czytaj więciej

młodzież z klas wielozawodowych, będzie mogła już od września 2019 r. uczyć się nowych zawodów branży drukarskiej.

Drukarnia TAMIR powstała w 1993 roku w Bystrzycy Kłodzkiej, firma specjalizuje się w produkcji opakowań z tektury litej. Jest to nowoczesne przedsiębiorstwo z wyłącznie polskim kapitałem. Zakres obsługi obejmuje produkcję, magazynowanie i dowóz opakowań do firmy klienta według indywidualnych potrzeb. Obecnie drukarnia TAMIR to 9000 m2 powierzchni produkcyjnej, doświadczeni pracownicy i najnowocześniejszy park maszynowy. Firma spełniała rygorystyczne normy jakościowe w zakresie wszystkich procesów produkcyjnych.

Drukarnia TAMIR to jedna z najnowocześniejszych drukarni w Polsce. Wszystkie wprowadzone w zakładzie technologie, są technologiami z najnowszymi rozwiązaniami w tej dziedzinie. Nasi uczniowie, będą mieli możliwość poznać sprzęt najwyższej światowej klasy jak i najnowocześniejsze techniki pracy w tej branży.

Życzymy udanej współpracy !!!

Informacje o artykule:

Data utworzenia: 07 majaa 2019 08:29

Data publikacji: 07 majaa 2019 08:29

Pobierz jako plik PDF , Drukuj Pokaż archiwalne

Przeczytaj treść ponownie

Budżet obywatelski

STAROSTWO POWIATOWE w Kłodzku

ul. Okrzei 1, 57-300 Kłodzko 

tel. 74 865 75 23 (sekretariat),

fax 74 867 32 32

e-mail: powiat@powiat.klodzko.pl

Godziny urzędowania:

Pn - Pt: 7:30 - 15:30*

*Wydział Komunikacji Transportu i Dróg Publicznych (KTD) czynny do godzi. 15.00

tel. KTD:

74 865 75 50 (rejestracja poj.),

74 865 75 57 (prawa jazdy),

74 865 75 53 (transport, drogi).

Elektroniczna skrzynka podawcza ePUAP:

/spklodzko/skrytka , /spklodzko/SkrytkaESP


Dane do FAKTURY
Nabywca:
Powiat Kłodzki
ul. Okrzei 1, 57-300 Kłodzko
NIP 883-16-80-036
Odbiorca:
Starostwo Powiatowe w Kłodzku
ul. Okrzei1 , 57-300 Kłodzko

Dom Wczasów Dziecięcych w Dusznikach-Zdroju
Mobilny Informator Samorządowy
WPI na lata 2015-2020
Certyfikacja ISO
Pytanie do starosty

Hymn do Ziemi Kłodzkiej

Twoja przeglądarka nie wyświetla animacji Flash. Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, a w przypadku dalszych problemów pobierz najnowszy odtwarzacz Flash

Adobe Flash Player

Jak dostać się do szkoły ponadgimnazjalnej w powiecie kłodzkim?
Przetargi

Status Spraw Interesanta

Status Spraw Interesanta - Dowód Rejestracyjny (C2E)
Status Spraw Interesanta - Prawo Jazdy (C2E)

Copyright © Powiat Kłodzki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Net P.C.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla
Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013