NOWE ATRAKCYJNE HORYZONTY EDUKACYJNE DLA NASZYCH UCZNIÓW W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ

07 majaa 2019 08:29

Kreowanie i aktywny rozwój nowoczesnego szkolnictwa zawodowego oraz propagowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych w systemie kształcenia zawodowego, to cel nad którym Zarząd Powiatu Kłodzkiego pracuje i stale go rozwija poprzez inicjowanie nowych form współpracy pomiędzy naszymi szkołami powiatowymi a sektorem prywatnym.

W związku z tym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Sylwestra Kaliskiego w Bystrzycy Kłodzkiej, odbyło się podpisanie Listu Intencyjnego, pomiędzy dyrektor szkoły Panią Dorotą Łakucewicz Dorota Łakucewicz , a organem prowadzącym szkołę, czyli Powiatem Kłodzkim reprezentowanym przez Wicestarostę Kłodzkiego - Panią Małgorzatę Jędrzejewską - Skrzypczyk Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk , Etatowego Członka Zarządu Powiatu - Piotra Marchewkę i Dyrektor Wydziału Oświaty - Panią Anettę Kościuk
a Prezesem Zarządu P.P.U.H TAMIR Spółka z o.o. - Tadeuszem Krywulcem.

Dzięki nowo nawiązanej współpracy szkoły z drukarnią TAMIR......czytaj więciej

młodzież z klas wielozawodowych, będzie mogła już od września 2019 r. uczyć się nowych zawodów branży drukarskiej.

Drukarnia TAMIR powstała w 1993 roku w Bystrzycy Kłodzkiej, firma specjalizuje się w produkcji opakowań z tektury litej. Jest to nowoczesne przedsiębiorstwo z wyłącznie polskim kapitałem. Zakres obsługi obejmuje produkcję, magazynowanie i dowóz opakowań do firmy klienta według indywidualnych potrzeb. Obecnie drukarnia TAMIR to 9000 m2 powierzchni produkcyjnej, doświadczeni pracownicy i najnowocześniejszy park maszynowy. Firma spełniała rygorystyczne normy jakościowe w zakresie wszystkich procesów produkcyjnych.

Drukarnia TAMIR to jedna z najnowocześniejszych drukarni w Polsce. Wszystkie wprowadzone w zakładzie technologie, są technologiami z najnowszymi rozwiązaniami w tej dziedzinie. Nasi uczniowie, będą mieli możliwość poznać sprzęt najwyższej światowej klasy jak i najnowocześniejsze techniki pracy w tej branży.

Życzymy udanej współpracy !!!

Data utworzenia: 07 majaa 2019 08:29

Data publikacji: 07 majaa 2019 08:29