POWIAT KŁODZKI MA NOWEGO KOMENDANTA POLICJI

01 lutego 2019 14:33

W Powiatowej  Komendzie Policji w Kłodzku, odbyła się uroczystość przekazania stanowiska komendanta. Dotychczasowe obowiązki komendanta pełnił podinsp Jacek Wysocki. Z rozkazu  Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasz Trawińskiego, nowym komendantem Powiatowej Policji w Kłodzku został  podinsp. Ryszard Mazurkiewicz.

Licznie zgromadzeni przedstawiciele wszystkich służb mundurowych w powiecie kłodzkim, Burmistrz Miasta Kłodzka - Michała Piszko oraz Przedstawiciel Wydziału Zarządzania Kryzysowego w Starostwie Powiatowym osobiście podziękowali odchodzącemu Jackowi Wysockiemu oraz powitali nowego komendanta.

Od lewej: Odchodzący podinsp. Jacek Wysocki, nowy komendant Powiatowej Policji w Kłodzku podinsp. Ryszard Mazurkiewicz, Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp.Tomasz Trawiński oraz przemawiajacy Kierownik Referatu Wydziału Zarządzania Kryzysowego - Jan Kalfas.

Nowy Komendant przyjął gratulacje i zapewnił o kontynuacji dobrej współpracy ze wszystkimi służbami jak i z władzami powiatu, w krótkim przemówieniu wspomniał : Jestem komendantem, który często będzie wśród was. Lubię ludzi, lubię być blisko nich, wsłuchiwać się z uwagą we wszystkie problemy i je rozwiązywać. Zawsze będziecie mogli na mnie liczyć. Każdy z was ma u mnie czystą kartę i liczyć się będą wyłącznie dla mnie od teraz czyny każdego z was.

Powiat Kłodzki reprezentował Kierownik Referatu Wydziału Zarządzania Kryzysowego w Starostwie Powiatowym w Kłodzku - Jan Kalfas, który przekazał podziękowania oraz gratulacje od Starosty Kłodzkiego-Macieja Awiżenia oraz Zarządu Powiatu :

Szanowny Pan

p.o. Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku

podinsp. Jacek Wysocki

W związku z zakończeniem służby  na stanowisku  Komendanta, Zarząd Powiatu Kłodzkiego

pragnie złożyć serdeczne podziękowania

za czas profesjonalnej i owocnej współpracy.

Dziękujemy za trud włożony w służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu kłodzkiego.

Niech nowy etap drogi zawodowej przyniesie wiele ciekawych wyzwań oraz możliwości dalszego rozwoju zawodowego.

Życzymy powodzenia we wszystkich nowych przedsięwzięciach, bezpiecznej służby, poczucia zadowolenia z wypełnianych obowiązków oraz sukcesów zawodowych i osobistych.

Szanowny Pan

Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku

podinsp. Ryszard Mazurkiewicz

Zarząd Powiatu Kłodzkiego

pragnie złożyć serdeczne gratulacje

w związku z powołaniem Pana na stanowisko

Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku.

Życzymy bezpiecznej służby, wytrwałości w realizacji trudnej misji, ludzkiej życzliwości i zrozumienia dla podejmowanych działań, satysfakcji z wykonywanych obowiązków

oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

Zarząd Powiatu Kłodzkiego deklaruje kontynuację

dobrej współpracy.

Serdecznie gratulujemy i liczymy na dobrą współprace :)

Data utworzenia: 01 lutego 2019 14:33