Powiat Kłodzki na targach turystycznych w Opolu

31 maja 2017 13:27

Promocja powiatu kłodzkiego na Targach Turystyki „W stronę słońca w Opolu” odbywała się w tym roku w ramach projektu „Bliżej natury, bliżej kultury” realizowanego z Programu Mikroprojektów Euroregionu Glacensis. Na opolskim rynku stanęła plenerowa wystawa fotografii prezentująca atrakcje turystyczne: przyrodnicze, kulturowe i turystyki aktywnej pogranicza kłodzkiego, a w dniach 26-28 maja także stoisko promocyjne powiatu kłodzkiego. Podczas uroczystego zakończenia imprezy Powiat Kłodzki otrzymał wyróżnienie za promocję turystyczną oferty „Bliżej natury, bliżej kultury”.

Projekt współfinansowany jest ze środków EFRR oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis

Projekt je spolufinancován z prostředku EFRR v rámci Euroregionu Glacensis

Obok innych materiałów promocyjnych i informacyjnych odwiedzający targi mogli otrzymać akcyjny folder „Bliżej natury, bliżej kultury”. Dużym zainteresowaniem cieszyły się mapy rowerowe i turystyczne, oferty turystyki rodzinnej, a także oferty kuracji i wypoczynku Uzdrowiska Lądek-Długopole i Gminy Lądek, towarzyszących powiatowi na stoisku.

Powiat kłodzki był jednym z kilkudziesięciu wystawców na opolskich tragach. Z terenu ziemi kłodzkiej obecne były m.in. Gminy Bystrzyca Kłodzka oraz Stronie Śląskie. Spośród propozycji wystawców zagranicznych szczególnie bogata była oferta Hiszpanii, która prezentowała również liczne pokazy flamenco oraz oferowała degustacje produktów lokalnych.

Data utworzenia: 31 maja 2017 13:27

Data publikacji: 31 maja 2017 13:27