Powiatowe Obchody „Dnia Strażaka” w Polanicy-Zdrój

27 majaa 2019 09:16

W sobotę, 25 maja br. w polanickim Parku Zdrojowym, odbyły się uroczyste obchody „Dnia Strażaka”.
W obchodach udział wzięli zaproszeni goście: posłanka Monika Wielichowska, senator Aleksander Szwed, radni Sejmiku Stanisław Jurcewicz, Zbigniew Szczygieł, Zbigniew Łopusiewicz - Przewodniczący Rady Powiatu Kłodzkiego, Piotr Marchewka - Etatowy Członek Zarządu Powiatu, Ryszard Niebieszczański – Członek Zarządu Powiatu Kłodzkiego i Honorowy Prezes Zarządu Powiatowego OSP RP w Kłodzku, gospodarz miejscowości Mateusz Jellin-Burmistrz Polanicy-Zdrój, burmistrzowie i wójtowie z powiatu kłodzkiego, gospodarze obchodów: mł. bryg. Jarosław Chodorowski Komendant Powiatowy PSP, druh Ryszard Drozd - Prezes Zarządu Powiatowego Związku OSP RP, dowódcy zaprzyjaźnionych służb mundurowych, strażacy, mieszkańcy i kuracjusze.

Podczas spotkania, wyróżniający się Strażacy otrzymali odznaczenia, awanse na wyższe stopnie służbowe, zostały odczytane okolicznościowe listy gratulacyjne, złożono życzenia druhom.

Święto Strażaków zawsze obchodzone jest z wielkimi honorami, Strażacy są obdarzeni ogromnym zaufaniem oraz uznaniem wśród obywateli. To Strażacy zawsze są gotowi nieść pomoc w ochronie życia, zdrowia i mienia ludzkiego. To oni, jako pierwsi przychodzą z profesjonalną pomocą w czasie akcji ratowniczych. Za Wasz trud, poświęcenie i gotowość – DZIĘKUJEMY.

W dniu Waszego święta życzymy, nieustającej satysfakcji ze służby, bezpiecznych powrotów z akcji, wszelkiej pomyślności.

Data utworzenia: 27 majaa 2019 09:16

Data publikacji: 27 majaa 2019 09:16