artykuły

UWAGA! Dyżury aptek w powiecie kłodzkim na 2017 rok

08 grudnia 2016 13:38

W załączeniu jako plik do pobrania znajduje się Uchwała Rady Powiatu Kłodzkiego z dnia 30 listopada 2016 Nr IX/77/2016 w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy oraz harmonogramu pracy w porze nocnej aptek ogólnodostępnych funkcjonujących na terenie powiatu kłodzkiego na rok 2017.

13 edycja Powiatowego Konkursu Ekologiczno-Przyrodniczego

06 grudnia 2016 08:07

5 grudnia br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych przy ul. Bohaterów Getta w Kłodzku odbyły się półfinał i finał trzynastej edycji Powiatowego Konkursu Ekologiczno-Przyrodniczego dla szkół ponadgimnazjalnych organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Kłodzku.

Zwycięzcą tegorocznej 13 edycji konkursu został  Marek Adaszyński z  Alternatywnego Liceum w Kłodzku.

Stypendia dla najzdolniejszych

06 grudnia 2016 08:06

30 listopada br. podczas uroczystej gali w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z województwa dolnośląskiego odebrali z rąk Romana Kowalczyka Dolnośląskiego Kuratora Oświaty i Kamila Zielińskiego Wicewojewody Dolnośląskiego - dyplomy stypendysty Prezesa Rady Ministrów. Za rok szkolny 2015/2016 stypendystami zostało dziewięcioro uczniów ze szkół, których organem prowadzącym jest Powiat Kłodzki. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs KULTURA W POWIECIE KŁODZKIM

01 grudnia 2016 12:44

Zarządu Powiatu Kłodzkiego w dniu  29 listopada 2016 r. podjął uchwałę  w sprawie ogłoszenia konkursu pn. „Kultura w powiecie kłodzkim” na  realizację zadań publicznych powiatu kłodzkiego przez państwowe i samorządowe  instytucje kultury oraz szkoły muzyczne w 2017 roku.

Regulamin konkursu wraz z załącznikami znajduje się na stronie http://bip.powiat.klodzko.pl w zakładce Konkursy.

Powiat kłodzki na 24. Międzynarodowych Targach Turystycznych „TT Warsaw” w Warszawie

30 listopada 2016 09:47

Potencjał turystyczny ziemi kłodzkiej został bardzo mocno zaakcentowany na regionalnym stoisku Dolnego Śląska poprzez wspólną prezentację: Starostwa Powiatowego w Kłodzku, Stowarzyszenia Gmin Ziemi Kłodzkiej, gminy Stronie Śląskie oraz Uzdrowiska Lądek - Długopole-Zdrój. Stoisko Dolnego Śląska zorganizowane przez Dolnośląską Organizację Turystyczną, uzupełniała sąsiednia, zaprojektowana z dużym rozmachem prezentacja miasta Wrocław prezentującego się jako Europejska Stolica Kultury 2016 oraz gospodarz zaplanowanych w lipcu przyszłego roku. 10. Światowych Igrzysk Sportowych „The World Games.

ANKIETA SATYSFAKCJI PACJENTA

28 listopada 2016 14:39

...

ANKIETA SATYSFAKCJI PACJENTA – napisz swoją opinię

28 listopada 2016 14:36

Zachęcamy wszystkich pacjentów do wypełniania anonimowej ankiety dotyczącej usług medycznych oferowanych przez podmioty lecznicze funkcjonujące na terenie powiatu kłodzkiego (publiczne i niepubliczne). Celem badania ankietowego jest poznanie Państwa opinii o jakości i dostępności usług medycznych w naszym regionie.

Sejmik Młodzieżowy 2016 - wybory w powiecie kłodzkim

28 listopada 2016 14:21

28 listopada w Starostwie Powiatowym w Kłodzku odbyły się wybory do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego oraz warsztaty prowadzone przez wrocławską Fundację Semper Avanti. Młodzież ze szkół powiatu kłodzkiego przywitał starosta Maciej Awiżeń.

Róża Kłodzka 2016

25 listopada 2016 13:11

Szanowni Państwo, wnioski na Różę Kłodzką 2016 zgodnie z regulaminem konkursu będą przyjmowane do czwartku 15 grudnia br. Karta zgłoszenia dostępna jest w zakładce  "Róża Kłodzka 2016" (po prawej stronie).

MAMOGRAFIA

22 listopada 2016 08:04

Subskrybuj wiadomości z tego działu

Pokaż archiwalne