Jesteś tutaj:

artykuły

Stypendia Starosty Kłodzkiego dla najlepszych uczniów z Powiatu Kłodzkiego 2017

27 października 2017 08:41

Discipulus Exemplorum - to program Stypendialny Powiatu Kłodzkiego,  którego celem jest wspieranie edukacji uzdolnionych uczniów i absolwentów szkół ponadgimnazjalnych, specjalnych i gimnazjów prowadzonych przez Powiat Kłodzki. 

czytaj wiecej...

więcej

Wyróżnienia Starosty Kłodzkiego

26 października 2017 14:21

Nowi Mistrzowie Służb Mundurowych.

czytaj wieciej ...

więcej

Polanica-Zdrój nagrodzona Gryfem Dolnośląskim

25 października 2017 14:35

Polanica-Zdrój laureatem Dolnośląskiego Gryfa za budowanie własnej marki lokalnej.

Podczas Wielkiej Gali Biznesu w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, która odbyła się 23 października 2017 wyłoniono laureatów 14. edycji Konkursu „Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza”. Wśród nagrodzonych znalazła się Gmina Polanica-Zdrój za sukces w tworzeniu własnej, lokalnej marki otrzymując setnego Gryfa w historii konkursu. Jest to jednocześnie pierwsza nagroda w tej kategorii. 

 

 

czytaj więcej...

więcej

Międzynarodowy Dzień Seniora w Kłodzku 2017

23 października 2017 08:15

Spotkaniem z emerytami w sali konferencyjnej kłodzkiego basenu, rozpoczęły się obchody Międzynarodowego Dnia Seniora zorganizowane przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Rejon Kłodzko.

 

czytaj więcej ...

więcej

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego posiedzenie w sprawie numeru alarmowego 112

20 października 2017 13:56

Posiedzenie w sprawie numeru alarmowego 112.

W dniu 17.10.2017 w Starostwie Powiatowym w Kłodzku odbyło się spotkanie przedstawicieli służb ratunkowych z Powiatu Kłodzkiego z przedstawicielami Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego: Kierownikiem Centrum Powiadamiania Ratunkowego Rafałem Wolanowskim oraz z  Z-ca --- Kierownika CPR Agnieszką Martyniuk

 

czytaj wiecej ...

więcej

Dzień Edukacji Narodowej w Starostwie Powiatowym w Kłodzku

18 października 2017 09:51

Nagrody Starosty Kłodzkiego dla Nauczycieli.

Dzień Edukacji Narodowej lub jak niektórzy wolą Dzień Nauczyciela, rozpoczął się uroczystym spotkaniem, wraz z wręczeniem nagród w sali posiedzeń Powiatu Kłodzkiego. Starosta Kłodzki Maciej Awiżeń zaprosił na tradycyjnie doroczne spotkanie nauczycieli, którzy wyróżnili się wyjątkowymi osiągnięciami w swojej pracy. Starosta serdecznie podziękował im za trud i wysiłek jaki codziennie muszą włożyć, aby nasza młodzież mogła po ukończeniu szkoły mieć dobry start w życiu. Po wielu ciepłych słowach, Starosta Kłodzki Maciej Awiżeń wraz członkiem zarządu powiatu kłodzkiego Panem Piotrem Marchewką wręczyli dyplomy i listy gratulacyjne. 

 

czytaj więcej...

więcej

Jubileusz 45-lecia działalności Klubu Honorowych Dawców Krwi w Kudowie-Zdroju.

18 października 2017 08:15

W dniu 14.10.2017r. o godz. 16.00 w Kudowie-Zdrój w kościele Miłosierdzia Bożego, odbyły się uroczystości poświęcenia nowego sztandaru Klubu Honorowych Dawców Krwi im. Zbyszka Iwanickiego. Następnie w Teatrze Zdrojowym odbyły się główne uroczystości z okazji Jubileuszu 45-lecia działalności KHDK oraz uroczyste nadanie klubowi nowego poświęconego sztandaru.

 

 

czytaj więcej...

więcej

Uroczysta Gala Klubu Biznesu Ziemi Kłodzkiej

16 października 2017 12:19

 

Gala Klubu Biznesu Ziemi Kłodzkiej.

W Hotelu Bardo w Bardzie-Śląskim odbyła się I Gala Klubu Biznesu Ziemi Kłodzkiej, na której wręczono statuetki o nazwie „Perełki Ziemi Kłodzkiej” dla najlepszych przedsiębiorców.

Gośćmi specjalnymi gali ( a zarazem honorowi członkowie kapituły klubu) byli Starosta Kłodzki Maciej Awiżeń, Burmistrz Miasta Kłodzka Michał Piszko. Uroczystość uświetnił również  zarząd  wrocławskiej loży Business Center Club -  prezes Zarządu Societas sp. z o.o. Marek Woron, oraz sekretarz ds. nominacji członkowskich Loży Dolnośląskiej Cezary Rutka. Nagrody osobiście wraz z kapitułą wręczała prezes Klubu Pani Joanna Kraj-Plenkiewicz. W tej edycji statuetki otrzymało trzynaście firm.

czytaj wiecej...

więcej

„Zrównoważony rozwój ziemi kłodzkiej” – konferencja w ramach Powiatowych Obchodów Światowego Dnia Turystyki

12 października 2017 10:35

W ramach Powiatowych Obchodów Światowego Dnia Turystyki kłodzkie starostwo zorganizowało konferencję pt. „Zrównoważony rozwój ziemi kłodzkiej”, która odbyła się 10 października 2017 r. w Hotelu Nowy Zdrój w Polanicy-Zdroju. Tematyka referatów koncentrowała się wokół trzech głównych tematów: turystyka lokalna, uzdrowiska i produkt lokalny.

Obrady otworzył Maciej Awiżeń, starosta kłodzki, który powitał wszystkich zebranych, wśród których znaleźli się radni Sejmiku Dolnośląskiego - Zbigniew Szczygieł i Czesław Kręcichwost, Przewodniczący Rady Powiatu Kłodzkiego - Dariusz Kłonowski, członkowie Zarządu Powiatu Kłodzkiego - Piotr Marchewka i Robert Duma, radni powiatowi, burmistrzowie i wójtowie gmin powiatu kłodzkiego, przedstawiciele instytucji i stowarzyszeń związanych z turystyką i produktem regionalnym, lokalni producenci, pracownicy wydziałów promocji i informacji turystycznych oraz oczywiście szacowni prelegenci. czytaj więciej...

 

więcej

Subskrybuj wiadomości z tego działu

Pokaż archiwalne

Przeczytaj treść ponownie

STAROSTWO POWIATOWE w Kłodzku

ul. Okrzei 1, 57-300 Kłodzko 

tel. 74 865 75 23 (sekretariat),

fax 74 867 32 32

e-mail: powiat@powiat.klodzko.pl

Godziny urzędowania:

Pn - Pt: 7:30 - 15:30*

*Wydział Komunikacji Transportu i Dróg Publicznych (KTD) czynny do godzi. 15.00

tel. KTD:

74 865 75 50 (rejestracja poj.),

74 865 75 57 (prawa jazdy),

74 865 75 53 (transport, drogi).

Elektroniczna skrzynka podawcza ePUAP:

/spklodzko/skrytka , /spklodzko/SkrytkaESP

Dom Wczasów Dziecięcych w Dusznikach-Zdroju
Mobilny Informator Samorządowy
WPI na lata 2015-2020
Certyfikacja ISO
Pytanie do starosty
Przetargi

Status Spraw Interesanta

Status Spraw Interesanta - Dowód Rejestracyjny (C2E)
Status Spraw Interesanta - Prawo Jazdy (C2E)
Jak dostać się do szkoły ponadgimnazjalnej w powiecie kłodzkim?

Hymn do Ziemi Kłodzkiej

Twoja przeglądarka nie wyświetla animacji Flash. Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, a w przypadku dalszych problemów pobierz najnowszy odtwarzacz Flash

Adobe Flash Player

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla
Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013