artykuły

UWAGA! UWAGA! Dyżury aptek w Święta i w Nowy Rok

22 grudnia 2016 10:21

Poniżej znajdą Państwo informacje nt dyżurów aptek w Święta Bożego Narodzenia oraz w Nowym Roku

Zasłużeni dla Powiatu

20 grudnia 2016 08:38

Na 10 uroczystej sesji Rady Powiatu Kłodzkiego, która odbyła się 16 grudnia w Auli im. Arnoszta w kłodzkim Liceum im. B. Chrobrego, wręczono po raz pierwszy honorowe odznaki „Zasłużony dla Powiatu Kłodzkiego”. Otrzymały je osoby i instytucje, które  swoją działalnością w szczególny sposób wpłynęły na rozwój powiatu kłodzkiego.

Konferencja ws. S8

15 grudnia 2016 14:32

W Starostwie Powiatowym w Kłodzku 15 grudnia 2016 r. odbyło się polsko-czeskie spotkanie konsultacyjne na temat budowy drogi S8, która miałaby przebiegać przez region kłodzki. Organizatorem spotkania było Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej Novum z Jeleniej Góry wraz ze Starostwem Powiatowym. W Kłodzku spotkali się zarówno przedstawiciele lokalnych samorządów, powiatowych i gminnych, przygranicznych miast czeskich, GDDKiA oraz tych instytucji województwa dolnośląskiego, które rozwój sieci połączeń komunikacyjno-transportowych mają w swoich priorytetach.

UWAGA! Dyżury aptek w powiecie kłodzkim na 2017 rok

08 grudnia 2016 13:38

W załączeniu jako plik do pobrania znajduje się Uchwała Rady Powiatu Kłodzkiego z dnia 30 listopada 2016 Nr IX/77/2016 w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy oraz harmonogramu pracy w porze nocnej aptek ogólnodostępnych funkcjonujących na terenie powiatu kłodzkiego na rok 2017.

13 edycja Powiatowego Konkursu Ekologiczno-Przyrodniczego

06 grudnia 2016 08:07

5 grudnia br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych przy ul. Bohaterów Getta w Kłodzku odbyły się półfinał i finał trzynastej edycji Powiatowego Konkursu Ekologiczno-Przyrodniczego dla szkół ponadgimnazjalnych organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Kłodzku.

Zwycięzcą tegorocznej 13 edycji konkursu został  Marek Adaszyński z  Alternatywnego Liceum w Kłodzku.

Stypendia dla najzdolniejszych

06 grudnia 2016 08:06

30 listopada br. podczas uroczystej gali w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z województwa dolnośląskiego odebrali z rąk Romana Kowalczyka Dolnośląskiego Kuratora Oświaty i Kamila Zielińskiego Wicewojewody Dolnośląskiego - dyplomy stypendysty Prezesa Rady Ministrów. Za rok szkolny 2015/2016 stypendystami zostało dziewięcioro uczniów ze szkół, których organem prowadzącym jest Powiat Kłodzki. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs KULTURA W POWIECIE KŁODZKIM

01 grudnia 2016 12:44

Zarządu Powiatu Kłodzkiego w dniu  29 listopada 2016 r. podjął uchwałę  w sprawie ogłoszenia konkursu pn. „Kultura w powiecie kłodzkim” na  realizację zadań publicznych powiatu kłodzkiego przez państwowe i samorządowe  instytucje kultury oraz szkoły muzyczne w 2017 roku.

Regulamin konkursu wraz z załącznikami znajduje się na stronie http://bip.powiat.klodzko.pl w zakładce Konkursy.

Subskrybuj wiadomości z tego działu

Pokaż archiwalne

Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju - Pomnik Historii