Wykonanie operacji wymaga uprzedniego zalogowania

artykuły

Uroczystości sierpniowe w Wambierzycach

16 sierpnia 2017 12:30

15 sierpnia w Wambierzycach uroczyście obchodzono 37 rocznicę koronacji Figurki Matki Bożej Wambierzyckiej Królowej Rodzin oraz ...

Festyn parafialny

11 sierpnia 2017 15:18

Kolejne dofinansowanie

09 sierpnia 2017 08:17

Otrzymaliśmy kolejne środki z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. W zakresie planowanych robót zostanie wykonany II etap zadania pn.: Stabilizacja skarpy i odbudowa drogi powiatowej nr 3232D w miejscowości Międzygórze. Wartość otrzymanej dotacji wynosi ponad 2 mln., a inwestycji 2,5 mln zł. - informuje Etatowy Członek Zarządu Piotr Marchewka.

Ziemia Kłodzka bogata naturą i dziedzictwem kulturowym

07 sierpnia 2017 16:42

Oddział Bialski PTTK w Lądku-Zdroju wspólnie z partnerem, którym jest Centrum Kultury i Rekreacji realizuje projekt turystyczny dofinansowany ze środków Zarządu Powiatu Kłodzkiego jako zadanie z zakresu turystyki: Promocja turystyki w różnych grupach wiekowych. Projekt zakłada organizację 4 wycieczek dla różnych grup wiekowych: dzieci, młodzieży i seniorów. Celem projektu jest upowszechnianie atrakcji turystycznych Ziemi Kłodzkiej, szczególnie tych mniej znanych lub rzadziej uczęszczanych. Zostaną opracowane propozycje wycieczek, według których będą realizowane rzeczywiste wyprawy. Oferty te znajdą się na stronach Powiatu Kłodzkiego, Oddziału Bialskiego PTTK i Centrum Kultury i Rekreacji oraz rozesłane do 50 biur podróży w całej Polsce.

Uroczystości w Wambierzycach

04 sierpnia 2017 13:04

73. rocznica Powstania Warszawskiego

01 sierpnia 2017 11:17

Starosta Kłodzki informuje, że o godz. 17:00 na obszarze powiatu kłodzkiego zostanie przeprowadzony trening systemu wczesnego ostrzegania z użyciem syren alarmowych jednostek samorządowych (nastąpi wyemitowanie 3- minutowego sygnału akustycznego), celem jednoczesnego upamiętnienia rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Zapraszamy partnerów do trzeciej już edycji AKCJI „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

31 lipca 2017 12:25

W imieniu Polskiej Organizacji Turystycznej zapraszamy gestorów turystycznych z terenu powiatu kłodzkiego, chętnych do zaoferowania zniżkowych cen usług noclegowych, gastronomicznych, turystycznych do udziału w  AKCJI  „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”.

Podmioty mogą zgłaszać swoje oferty od 10 lipca do 28 sierpnia br.
Na początku września, po weryfikacji zgłoszonych ofert, rozpocznie się kampania promocyjna wśród turystów.

Osoby kontaktowe:
Lider Projektu - Wicedyrektor Departamentu Produktu Turystycznego i Współpracy Regionalnej -  Wojciech Ścibor wojciech.scibor@pot.gov.pl tel. 22 536 70 63
Dorota Szulc dorota.szulc@pot.gov.pl tel. 22 536 70 98 lub Joanna Turek joanna.turek@pot.gov.pl tel. 22 536 70 53

Regulamin akcji oraz inne materiały informacyjne w załączeniu.

Nabory na projekty badawczo-rozwojowe oraz tworzenie i rozwój infrastruktury na Dolnym Śląsku

27 lipca 2017 13:43

Jeszcze do do 28 sierpnia można składać wnioski w Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej  na projekty badawczo-rozwojowe oraz tworzenie i rozwój infrastruktury B+R. O dotacje mogą ubiegać się przedsiębiorcy realizujący projekty samodzielnie lub we współpracy, tj. konsorcja przedsiębiorstw z jednostkami naukowymi lub podmiotami leczniczymi, z IOB, w tym organizacjami pozarządowymi, o środki mogą ubiegać się nie tylko MŚP ale i duże przedsiębiorstwa. O dofinansowanie mogą ubiegać się przedsiębiorcy z całego obszaru Dolnego Śląska.

Aby skorzystać z dotacji należy złożyć wniosek w Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej za pośrednictwem aplikacji w terminie do 28 sierpnia br.

Więcej informacji można uzyskać w Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej pod tel. 71 776 58 12; 71 776 58 13 Info.dip@umwd.pl; www.dip.dolnyslask.pl

Ulica Wielisławska otwarta!

25 lipca 2017 16:10

Nowy wiadukt nad obwodnicą otwarty! Dzisiaj w godzinach popołudniowych została otwarta ulica Wielisławska. Prosimy jednak zachować ostrożność, ponieważ cały czas trwają prace przy budowie obwodnicy Kłodzka.

Subskrybuj wiadomości z tego działu

Pokaż archiwalne