Wykonanie operacji wymaga uprzedniego zalogowania

artykuły

II Jarmark Edukacyjny

22 marca 2017 09:53

III Otwarty Konkurs Fizyczny

10 marca 2017 12:37

8 marca br. w Kłodzkiej Szkole Przedsiębiorczości odbył się finał III Otwartego Konkursu Fizycznego. Laureatami tegorocznej edycji zostali:

I miejsce - Kacper Łoboda, uczeń ZSO w Głogowie,
II miejsce - Jakub Kazimierski, uczeń LO im. B. Chrobrego w Kłodzku,
III miejsce - Michał Pawłowski, uczeń LO im. B. Chrobrego w Kłodzku.

Wyróżnienie otrzymali: Dawid Dworzański, uczeń LO im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie oraz najmłodszy uczestnik konkursu Łukasz Majsiak, uczeń pierwszej klasy LO Nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu.

Poniżej prezentujemy artykuł podsumowujący tę i poprzednie edycje konkursu.

Dzień Sołtysa 2017

10 marca 2017 12:36

Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i ich pracowników

08 marca 2017 10:02

Agencja Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S.A. jako Partner Projektu rozpoczęła realizację i od 23.02.2017r. rekrutację do projektu „PARTNERSTWO NA RZECZ ROZWOJU DOLNOŚLĄSKICH MMŚP I ICH PRACOWNIKÓW” na obszarze powiatów: kłodzkiego, dzierżoniowskiego i ząbkowickiego.

Dzień Kobiet 2017

07 marca 2017 14:22

Bieg „Tropem Wilczym” w Kłodzku

03 marca 2017 08:25

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku razem z LOK Kłodzko i 22 Karpackim Batalionem Piechoty Górskiej 26 lutego przygotował w Kłodzku kolejną edycję Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Bieg odbywał się na dystansie 1963 m, a start oraz meta ulokowane były na kłodzkiej Twierdzy. Do zawodów zgłosiło się ponad 130 uczestników. Organizatorzy przygotowali dla nich wiele dodatkowych atrakcji: pokaz  dynamiczny uczniów klas mundurowych ZSP nr 1 w Kłodzku, stanowisko wojskowe z bronią strzelecką, tyrolkę, która cieszyła się największą popularnością wśród najmłodszych uczestników, zawody strzeleckie oraz poczęstunek - pyszną grochówkę i ognisko z kiełbaską. Organizatorzy dziękują darczyńcom, dzięki którym tegoroczny bieg miał taką oprawę: staroście kłodzkiemu Maciejowi Awiżeniowi, Burmistrzowi Kłodzka Michałowi Piszko, Kłodzkiemu Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, Wodociągom Kłodzkim, Centrum Medycznemu SALUS i Sklepowi Militaria Kłodzko.

Program aktywizacji osób pozostających bez zatrudnienia zamieszkujących obszar powiatu kłodzkiego

23 lutego 2017 14:48

Wsparcie realizowane w ramach projektu kierowane jest do mieszkańców  powiatu kłodzkiego, którzy pozostają bez zatrudnienia. Celem projektu jest zwiększenie aktywności  społeczno-zawodowej 54 uczestników projektu w wieku 18-29 lat zamieszkujących powiat kłodzki i wałbrzyski (osoby bierne zawodowo i bezrobotne). Udział w projekcie jest bezpłatny. Jest to partnerski projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego pt. Kompleksowy program aktywizacji zawodowej osób pozostających bez zatrudnienia z grupy NEET realizowany przez Euroinwest Consulting s.c. P. Ulaniuk, D. Ulaniuk, Firma Handlowo-Usługowa  „AS” A. Skrzynecki oraz Centrum „OKEY” Sp. z o.o.

Szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych

23 lutego 2017 11:28

Wydział Rozwoju, Promocji i Kultury zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych

na szkolenie z zakresu:

1)      przygotowywania ofert na zadania z zakresu kultury, turystyki i sportu oraz wypełniania formularzy ofertowych,

2)      dostosowywania kosztorysów i harmonogramów zadania do przyznanej dotacji,

3)      przygotowywania sprawozdania z wykonania zadania i wypełniania formularzy sprawozdania.

Szkolenie odbędzie się dnia 7 marca 2017 o godzinie 13.30 w sali obrad Rady Powiatu Kłodzkiego (I piętro/ sala 109) w Starostwie Powiatowym przy ul. Okrzei 1 w Kłodzku.

Zapraszamy przedstawicieli organizacji, które:

- otrzymały dofinansowanie na zadania z zakresu kultury, turystyki i sportu w 2017 przyznane przez Zarząd Powiatu Kłodzkiego,

- złożyły ofertę w ogłoszonym przez Zarząd Powiatu Kłodzkiego w grudniu 2016 roku otwartym konkursie ofert na zadania  z zakresu kultury i turystyki, a nie otrzymały dofinansowania,

- zamierzają złożyć ofertę w II naborze w otwartym konkursie ofert na zadania z zakresu kultury (zachęcamy do przyniesienia wstępnie wypełnionych wniosków),

- zamierzają złożyć ofertę lub otrzymały dofinansowanie w innym otwartym konkursie ofert ogłoszonym przez jednostkę samorządu terytorialnego.

Projekt Rodzina kłodzkiego PKS

22 lutego 2017 08:20

PKS w Kłodzku S.A. 21 lutego br. w Starostwie Powiatowym w Kłodzku podpisał z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie oraz Powiatem Kłodzkim umowę o współpracy przy realizacji „Projektu Rodzina”.

Subskrybuj wiadomości z tego działu

Pokaż archiwalne

2017-03-24
17 POŁUDNIK - Dolnośląski Festiwal Podróżników