Jesteś tutaj:

artykuł

Starostwo z nagrodą NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

21 październikaa 2013 13:48

W piątek 18 października br. Starosta Kłodzki Maciej Awiżeń odebrał w Poznaniu złoty medal i dyplom za zarządzanie najwyższej jakości dla Starostwa Powiatowego w Kłodzku w ramach konkursu Najwyższa Jakość QI. Jest to największy projakościowy konkurs w Polsce pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Polskiego Forum ISO, organizowany przez Gazetę Prawną oraz Forum Biznesu.pl. W tym roku odbyła się już siódma edycja tego prestiżowego konkursu, który początkowo adresowany był wyłącznie do biznesu, jednak od kilku lat udział mogą z nim brać także samorządy terytorialne.

Celem konkursu jest „promocja instytucji, producentów i usługodawców, a przede wszystkim wytwarzanych przez nich wyrobów i usług o najwyższych parametrach jakościowych, a tym samym zwiększanie ich konkurencyjności na rynku polskim, europejskim i światowym . Oprócz podnoszenia konkurencyjności, wiarygodności i poprawy wizerunku oraz postrzegania przedsiębiorstwa jako godnego zaufania partnera, udział w programie i zdobycie tytułu to także zwrócenie uwagi rynku i świadomości klientów, że dana firma osiągnęła właściwy poziom w obszarze jakości. Daje klientowi tej firmy pewność, że będzie obsługiwany na odpowiednio wysokim poziomie” – jak stwierdziła redaktor naczelna Forum Biznesu.pl.

Konkurs przeprowadzany jest w trzech odrębnych kategoriach:

QI product – produkt najwyższej jakości,

QI services – usługi najwyższej jakości,

QI order – zarządzanie najwyższej jakości.

Każda z kategorii podzielona jest na 4 podkategorie w zależności od wielkości firmy, w tym najmniejsze firmy zatrudniające do 10 pracowników i największe – powyżej 500 osób. W każdej kategorii przyznawane są nagrody w postaci brązowego, srebrnego lub złotego medalu.

Decyzją Kapituły Konkursu, złożonej z niezależnych ekspertów, Starostwu Powiatowemu w Kłodzku przyznano od razu złoty medal w kategorii QI order w grupie podmiotów zatrudniających powyżej 100 pracowników.

Wśród laureatów nagrody w latach poprzednich były takie prestiżowe i znane firmy jak Zelmer, Paradyż Ceramika Sp. z oo, Orlen, Bank PEKAO SA, BP Polska, Enea, Alior Bank i wiele innych. W tym roku również znaleźliśmy się w doborowym towarzystwie. Wśród przedsiębiorstw nagrodzono m.in. Bumar, Hotele IBIS, MAN, Metro Warszawskie, LOT. Wśród nagrodzonych samorządów były 3 starostwa powiatowe (Kłodzko, Nowy Sącz i Świdnica) oraz urzędy miast, w tym Kraków, Częstochowa, Opole. Podmioty, które po raz trzeci otrzymały nagrodę QI wyróżniono statuetkami Perły jakości.

Otrzymanie tej nagrody i znalezienie się w tak wspaniałym gronie najlepszych przedsiębiorców i samorządowców, to dla nas nie tylko zaszczyt i docenienie zaangażowania kierownictwa i pracowników Starostwa w ciągłe podnoszenie jakości naszych usług. To także wyzwanie na przyszłość, zobowiązanie do ciągłego doskonalenia i spełniania oczekiwań naszych Klientów.

Więcej informacji na stronie:

http://forumbiznesu.pl/gala_finalowa_ogolnopolskiego_programu_najwyzsza_jakosc_quality_international_2013-s10-k1262.html

MB

Tagi: nagroda, Starostwo Powiatowe, najwyższa jakość

Nagroda Najwyższa Jakość - Poznań 18.10.2013

Informacje o artykule:

Data utworzenia: 21 październikaa 2013 13:48

Data publikacji: 21 październikaa 2013 13:48

Pobierz jako plik PDF , Drukuj Pokaż archiwalne

Przeczytaj treść ponownie

Budżet obywatelski

STAROSTWO POWIATOWE w Kłodzku

ul. Okrzei 1, 57-300 Kłodzko 

tel. 74 865 75 23 (sekretariat),

fax 74 867 32 32

e-mail: powiat@powiat.klodzko.pl

Godziny urzędowania:

Pn - Pt: 7:30 - 15:30*

*Wydział Komunikacji Transportu i Dróg Publicznych (KTD) czynny do godzi. 15.00

tel. KTD:

74 865 75 50 (rejestracja poj.),

74 865 75 57 (prawa jazdy),

74 865 75 53 (transport, drogi).

Elektroniczna skrzynka podawcza ePUAP:

/spklodzko/skrytka , /spklodzko/SkrytkaESP


Dane do FAKTURY
Nabywca:
Powiat Kłodzki
ul. Okrzei 1, 57-300 Kłodzko
NIP 883-16-80-036
Odbiorca:
Starostwo Powiatowe w Kłodzku
ul. Okrzei1 , 57-300 Kłodzko

WPI na lata 2015-2020
Certyfikacja ISO
Pytanie do starosty
Jak dostać się do szkoły ponadgimnazjalnej w powiecie kłodzkim?
Przetargi

Status Spraw Interesanta

Status Spraw Interesanta - Dowód Rejestracyjny (C2E)
Status Spraw Interesanta - Prawo Jazdy (C2E)

Copyright © Powiat Kłodzki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Net P.C.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla
Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013