Jesteś tutaj:

artykuły

Konferencja "Nie musisz być sam"

25 październikaa 2013 12:09

29 października  o godz. 9.00 w Starostwie Powiatowym w Kłodzku w Sali Obrad Rady Powiatu Kłodzkiego nr 109 odbędzie się konferencja szkoleniowa pn. „Nie musisz być sam” organizowana w ramach realizacji „Powiatowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2012-2015”  skierowana do przedstawicieli podmiotów różnych instytucji publicznych. W konferencji udział zapowiedzieli: lek. med. Halina Flisiak-Antonijczuk Konsultant Wojewódzki Ochrony Zdrowia Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, lek. med. Wojciech Idczak  Ordynator Oddziału Psychiatrycznego w Kłodzku, Magdalena Glos przedstawiciel firmy PROMED, Joanna Chromiec Dyrektor Wojewódzkiego Centrum Długoterminowej Opieki Psychiatrycznej w Stroniu Śląskim oraz Zdzisław Ustrzycki Dyrektor Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Kłodzku. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.

więcej

Starostwo z nagrodą NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

21 październikaa 2013 13:48

W piątek 18 października br. Starosta Kłodzki Maciej Awiżeń odebrał w Poznaniu złoty medal i dyplom za zarządzanie najwyższej jakości dla Starostwa Powiatowego w Kłodzku w ramach konkursu Najwyższa Jakość QI. Jest to największy projakościowy konkurs w Polsce pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Polskiego Forum ISO, organizowany przez Gazetę Prawną oraz Forum Biznesu.pl. W tym roku odbyła się już siódma edycja tego prestiżowego konkursu, który początkowo adresowany był wyłącznie do biznesu, jednak od kilku lat udział mogą z nim brać także samorządy terytorialne.

więcej

Informacja o treningu systemu ostrzegania

21 październikaa 2013 13:32

23 października br. na terenie całego Województwa Dolnośląskiego zostanie przeprowadzony trening systemu wczesnego ostrzegania. Sprawdzenie funkcjonowania systemu zarządził Wojewoda Dolnośląski zgodnie z pismem Ministra Administracji i Cyfryzacji na podstawie stosownego rozporządzenia RM. W załączeniu pismo informacyjne.

więcej

Mlodzież z bystrzyckiego LO z wizytą w Rosji

17 październikaa 2013 13:05

W dniach 10-22 września młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej odwiedziła Jareńsk - miasto położone w obwodzie Archangielskim w Rosji. Ta niecodzienna wycieczka była możliwa dzięki realizacji projektu  Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ZSO we współpracy z kołem Związku Sybiraków w Bystrzycy Kłodzkiej , który polega na  wymianie młodzieży polskiej i rosyjskiej.

więcej

Projekt dla szkół z powiatu

14 październikaa 2013 07:40

Od przedszkoli do szkół ponadgimnazjalnych - 90 placówek z powiatu kłodzkiego objętych zostanie ogólnopolskim projektem unijnym realizowanym w naszym powiecie przez Powiatowe Centrum Doskonalenia i Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego. W czwartek 10 października br. w kłodzkim Starostwie odbyło się spotkanie informacyjne nt. projektu dla wszystkich gmin powiatu.

 

więcej

W trosce o zdrowie mężczyzn

14 październikaa 2013 07:40

W sobotę 12 października 2013 roku w Galerii Twierdza Kłodzko odbyła się impreza  pod hasłem „Przegląd Superbohaterów”. Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród klientów Centrum Handlowego, którzy mogli zasięgnąć porad specjalistów, a także wykonać badania takie jak USG jamy brzusznej, zmierzenie poziomu glukozy, cholesterolu czy tkanki tłuszczowej.

więcej

Impreza w Galerii Twierdza Kłodzko - "Przegląd Superbohaterów"

08 październikaa 2013 10:06

W dniu 12.10.2013 roku w Galerii Twierdza Kłodzko odbędzie się impreza pod hasłem „Przegląd Superbohaterów” organizowana przez Galerię Twierdza Kłodzko we współpracy z Centrum Medycznym SALUS oraz Starostwem Powiatowym w Kłodzku.

 W czasie trwania eventu  zaproponujemy mężczyznom konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania: poziom glukozy, pomiary ciśnienia, pomiar cholesterolu itp. A także wiele atrakcji, z których będą mogli skorzystać, m.in. symulator dachowania, symulator zderzeń.

Zostanie także zorganizowany mobilny punkt ZIP, gdzie będziemy mogli zarejestrować się w programie bez potrzeby wyjazdu do Wałbrzycha czy do Wrocławia. Zintegrowany Informator Pacjenta jest ogólnopolskim serwisem udostępniającym zarejestrowanym użytkownikom historyczne dane o ich leczeniu i finansowaniu leczenia, gromadzone od roku 2008 przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

więcej

Minister pracy z wizytą w powiecie

08 październikaa 2013 07:57

7 października br. gościł w gminie Kłodzko minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz. Wziął udział w otwarciu gminnego żłobka w Ołdrzychowicach, a następnie w spotkaniu z samorządowcami - m.in. wicewojewodą Ewą Mańkowską, starostą Maciejem Awiżeniem, wójtem gminy Stanisławem Longawą i Przewodniczącym Rady Powiatu Dariuszem Kłonowskim, a także z dyrekcją Powiatowego Urzędu Pracy w Kłodzku. Podczas spotkania omówiono najważniejsze kwestie związane z rynkiem pracy w naszym powiecie, z możliwościami zmniejszenia bezrobocia, zwłaszcza wśród młodych ludzi i rozwiązywania problemów społecznych.

więcej

Nepomucen wrócił na most...

08 październikaa 2013 07:49

Powrotna podróż figury św. Jana Nepomucena przez Lądek-Zdrój była dla mieszkańców i kuracjuszy nie lada atrakcją. Po kilkumiesięcznej renowacji 7 października lądecki Nepomuk trafił na swoje miejsce i znowu pilnuje mostu św. Jana. (cdn)

więcej

Nepomucen powraca na most...

05 październikaa 2013 22:23

więcej

Subskrybuj wiadomości z tego działu

Pokaż archiwalne

Przeczytaj treść ponownie

STAROSTWO POWIATOWE w Kłodzku

ul. Okrzei 1, 57-300 Kłodzko 

tel. 74 865 75 23 (sekretariat),

fax 74 867 32 32

e-mail: powiat@powiat.klodzko.pl

Godziny urzędowania:

Pn - Pt: 7:30 - 15:30*

*Wydział Komunikacji Transportu i Dróg Publicznych (KTD) czynny do godzi. 15.00

tel. KTD:

74 865 75 50 (rejestracja poj.),

74 865 75 57 (prawa jazdy),

74 865 75 53 (transport, drogi).

Elektroniczna skrzynka podawcza ePUAP:

/spklodzko/skrytka , /spklodzko/SkrytkaESP


Dane do FAKTURY
Nabywca:
Powiat Kłodzki
ul. Okrzei 1, 57-300 Kłodzko
NIP 883-16-80-036
Odbiorca:
Starostwo Powiatowe w Kłodzku
ul. Okrzei1 , 57-300 Kłodzko

Dom Wczasów Dziecięcych w Dusznikach-Zdroju
Mobilny Informator Samorządowy
WPI na lata 2015-2020
Certyfikacja ISO
Pytanie do starosty
Przetargi

Status Spraw Interesanta

Status Spraw Interesanta - Dowód Rejestracyjny (C2E)
Status Spraw Interesanta - Prawo Jazdy (C2E)
Jak dostać się do szkoły ponadgimnazjalnej w powiecie kłodzkim?

Hymn do Ziemi Kłodzkiej

Twoja przeglądarka nie wyświetla animacji Flash. Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, a w przypadku dalszych problemów pobierz najnowszy odtwarzacz Flash

Adobe Flash Player

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla
Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013