Jesteś tutaj:

artykuł

Redakcja

15 lipca 2010 09:38

Informacje o redakcji witryny

Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa
==========================
Tomasz Woś t.wos@powiat.klodzko.pl

Wydział Finansowo Budżetowy
====================
Jolanta Podulka j.podulka@powiat.klodzko.pl

Wydział Gospodarki Nieruchomościami
=========================
Przemysław Leś p.les@powiat.klodzko.pl
Małgorzata Zawadzka m.zawadzka@powiat.klodzko.pl

Wydział Geodezjii, kartografii i katastru
==========================
Artur Bogusz a.bogusz@powiat.klodzko.pl

Wydział Komunikacji Transportu i Dróg Publicznych
=================================
Robert Leszkiewicz r.leszkiewicz@powiat.klodzko.pl
Marek Górski m.gorski@powiat.klodzko.pl

Biuro Rady Powiatu
=============
Jadwiga Gołek j.golek@powiat.klodzko.pl

Zespół Zarządzania Kryzysowego
=====================
Krzysztof Postrach k.postrach@powiat.klodzko.pl

Asystent Komunikacji Społecznej
======================
Marta Zilbert m.zilbert@powiat.klodzko.pl

Powiatowy Rzecznik Konsumentów
=======================
Agnieszka Lebda a.lebda@powiat.klodzko.pl

Wydział Zagospodarowania Przestrzennego, Architektury i Budownictwa
==============================================
Katarzyna Rzewuska k.rzewuska@powiat.klodzko.pl

Wydział Rozwoju, Promocji, Kultury i Sportu
============================
Andrzej Krawiec a.krawiec@powiat.klodzko.pl (sport)
Agnieszka Bis-Kasprowicz a.kasprowicz@powiat.klodzko.pl (organizacje pozarządowe, kultura)
Monika Bernadowska m.bernadowska@powiat.klodzko.pl (kultura, promocja i turystyka)

Wydział Organizacyjny
===============
Beata Gierlicka b.gierlicka@powiat.klodzko.pl
Joanna Szkutnik j.szkutnik@powiat.klodzko.pl

Wydział Oświaty
===============
Ewelina Berger Michalska e.berger@powiat.klodzko.pl

Referat Zdrowia i Polityki Społecznej
=====================================
Małgorzata Felcenloben m.felcenloben@powiat.klodzko.pl



Informacje o artykule:

Data utworzenia: 15 lipca 2010 09:38

Data publikacji: 15 lipca 2010 09:38

Pobierz jako plik PDF , Drukuj Pokaż archiwalne

Przeczytaj treść ponownie

STAROSTWO POWIATOWE w Kłodzku

ul. Okrzei 1, 57-300 Kłodzko 

tel. 74 865 75 23 (sekretariat),

fax 74 867 32 32

e-mail: powiat@powiat.klodzko.pl

Godziny urzędowania:

Pn - Pt: 7:30 - 15:30*

*Wydział Komunikacji Transportu i Dróg Publicznych (KTD) czynny do godzi. 15.00

tel. KTD:

74 865 75 50 (rejestracja poj.),

74 865 75 57 (prawa jazdy),

74 865 75 53 (transport, drogi).

Elektroniczna skrzynka podawcza ePUAP:

/spklodzko/skrytka , /spklodzko/SkrytkaESP

Dom Wczasów Dziecięcych w Dusznikach-Zdroju
Mobilny Informator Samorządowy
WPI na lata 2015-2020

Kalendarium

24

2017-03-24
17 POŁUDNIK - Dolnośląski Festiwal Podróżników

Piątek 24.03.2017 17.00 - otwarcie festiwalu 17.10 - projekcja ...

Pełne kalendarium

Certyfikacja ISO
Pytanie do starosty
Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju - Pomnik Historii
Polska Koalicja na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy
Przetargi

Status Spraw Interesanta

Status Spraw Interesanta - Dowód Rejestracyjny (C2E)
Status Spraw Interesanta - Prawo Jazdy (C2E)
Jak dostać się do szkoły ponadgimnazjalnej w powiecie kłodzkim?

Mapy interaktywne

mapy interaktywne

Hymn do Ziemi Kłodzkiej

Twoja przeglądarka nie wyświetla animacji Flash. Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, a w przypadku dalszych problemów pobierz najnowszy odtwarzacz Flash

Adobe Flash Player

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla
Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013