Aplikacja „Moja Komenda” – kontakt z policją i dzielnicowymi na wyciągnięcie ręki

24 kwietnia 2017 08:43

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej „Moja Komenda”, dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.

Aplikacja „Moja Komenda” umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.

Aplikacja „Moja komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Dodano do niej dodatkowe jednostki, m.in. rewiry dzielnicowych oraz posterunki. Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dodatkowo „Moja komenda” umożliwia wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym.

„Moja Komenda” już dziś dostępna jest na telefony z Androidem i na iOS. Usługa jest bezpłatna.

Danuta Trojan

Publikacja w dn. 24 kwietnia 2017 wg www.policja.pl

Linki:

Data utworzenia: 24 kwietnia 2017 08:43

Data publikacji: 24 kwietnia 2017 08:43

2017-11-09
Filmowy Listopad z Panią Miecią

Filmowy Listopad z Panią Miecią z okazji 65. rocznicy nadania Teatrowi Zdrojowemu...

2017-11-18Festiwal Teatralny Zderzenie

Pełne kalendarium