Logo facebook
23 lipca 2024
Sławy, Sławosza, Żelisławy
18 °C
scroll
Nowa Ruda. Basen

Baseny kryte i aquaparki

Kryta pływalnia w Kłodzku

Kryta pływalnia w Kłodzku oferuje cztery niecki:
- basen sportowy o wymiarach 25x15.5m i głębokości 1.4-1.8m, z trybunami na 300 miejsc
- basen rekreacyjny do nauki pływania, o głębokości 1-1.2m
- brodzik dla mamy z dzieckiem, o głębokości 45cm
- nieckę z masażami, gejzerami i rwącą rzeką.

Dodatkowe atrakcje: zjeżdżalnia rurowa o długości 66 m, jacuzzi, sauny fińska i parowa. W obiekcie działa także siłownia i odbywają się zajęcia sportowo-rekreacyjne w sala gimnastycznych.

Basen Wodny Świat w Kudowie-Zdroju

Aquapark w Kudowie-Zdroju to nowoczesny kompleks pływacko-rekreacyjny. Poza 6-cio torowym basenem pływackim znajdują się także niecka rekreacyjna o głębokości do 110 cm, brodzik dla małych dzieci, sztuczna, rwąca rzeka, długa na 92 metry zjeżdżalnia i jacuzzi. Poza wodnymi atrakcjami obiekt oferuje także sauny, siłownię, klub fitness, salon masażu. Na drugim piętrze znajduje się kręgielnia z dwoma torami i nieduża restauracja (około 30 miejsc).

Kryta pływalnia w Nowej Rudzie

AQUA CENTRUM z 25 metrowym 8 torowym basenem sportowym i 20 metrowym basenem rekreacyjnym z 60 metrową zjeżdżalnią, biczami wodnymi, gejzerami i stacją masaży wodnych. Posiada homologację wydaną przez Polski Związek Pływacki umożliwiającą organizację wszelkiego rodzaju zawodów pływackich. Idealnie nadaje się na prowadzenie treningów szkoleniowych, organizację zawodów sportowych, a także umożliwia relaks, odprężenie i zabawę.

Basen Hotel Polanica

Pełnowymiarowy basen, strefa z masażerami i gejzerami, jacuzzi, nowoczesna strefa Wellness - siłownia, świat saun, pokój relaksu. Specjalnie przygotowana strefa dla dzieci: płytka strefa, zjeżdżalnia, pokój zabaw z basenem z piłkami, sala gier, plac zabaw, zajęcia z animatorami.

Basen w Stroniu Śląskim

Stroński Park Aktywności to przede wszystkim doskonałe obiekty sportowo-rekreacyjne, w skład których wchodzą między innymi: 6-cio torowy kryty basen o długości 25 metrów, duża hala sportowa z widownią na 300 miejsc, w pełni wyposażona siłownia, zespół odnowy biologicznej z dwoma saunami, jacuzzi i gabinetem masażu.

Opublikował(a): Adrian Rowiński Data publikacji: 18-02-2020 15:00
Modyfikował(a): Łada Ponikowska Data modyfikacji: 14-01-2021 15:00
scroll

NA SKRÓTY

Prev