Logo facebook
09 grudnia 2023
Anety, Leokadii, Wiesława
1 °C
scroll
Międzygórze

LIST INTENCYJNY O WSPÓŁPRACY, PODPISANY !

19 maja br., w Starostwie Powiatowym w Kłodzku, został podpisany list intencyjny, dotyczący współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Ponadpodstawowych w Bystrzycy Kłodzkiej, której organem prowadzącym jest Powiat Kłodzki, a bystrzycką firmą MONDI BZWP spółka z o.o.

Firma MONDI deklaruje objęcie patronatem klas Technikum Informatycznego w ZSP w Bystrzycy Kł.

Oferowana współpraca przyczyni się do stworzenia nowoczesnego, podążającego za aktualnymi trendami i potrzebami rynku szkolnictwa technicznego.

Firma deklaruje wsparcie rzeczowe oraz finansowe szkoły

w realizacji innowacji pedagogicznych w obszarze grafiki komputerowej, promowanie wartości nauki poprzez organizację konkursów

z nagrodami, z zakresu najnowszych technologii IT, organizowanie płatnych staży dla uczniów wyróżniających się

w nauce i wzorowej frekwencji.

2.jpeg

Strony niniejszego listu intencyjnego deklarują wolę współpracy w zakresie działań zmierzających do uatrakcyjnienia oferty kształcenia dla młodzież poprzez podnoszenie i dostosowanie kwalifikacji kadr technicznych do rozwijającego się rynku pracy.

List intencyjny podpisali:

z ramienia Powiatu Kłodzkiego - Maciej Awiżeń Starosta Kłodzki oraz Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk Wicestarosta Kłodzki,

Zespół Szkół Ponadpodstawowych reprezentowała Dorota Łakucewicz – Dyrektor szkoły,

firmę MONDI reprezentowała Anita Kozber Dyrektor Finansowy – Prokurent.

W spotkaniu również udział wzięły Anetta Kościuk Dyrektor Wydziału Oświaty, Mariola Rak Wicedyrektor szkoły oraz Natalia Kostecka HR Business Partner z firmy Mondi.

5.jpeg

Na dzień dzisiejszy firma MONDI poszukuje pracowników - grafików komputerowych do swojego zespołu w Bystrzycy Kłodzkiej.

Zapraszamy również młodzież do zapoznania się z nową ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Bystrzycy Kłodzkiej.

Opublikował(a): Bogusława Przybyłowicz Data publikacji: 20-05-2021 09:12
scroll

NA SKRÓTY

Prev