Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wspinaczka

Wspinaczka skałkowa

Brak opisu obrazka

Na ziemi kłodzkiej jest wiele miejsc, w których można uprawiać wspinaczkę skałkową, w tym również bouldering.

Informacje zainteresowani mogą znaleźć m.in. na stronach internetowych:

Sudety24

Fundacji Wspinka

Parku Narodowego Gór Stolowych

Boulderowa Ziemia Kłodzka

Portal Górski

Leśny Blog

Festiwalu Górskiego w Lądku-Zdroju

Kanale You Tube Michała Polaszczyka

 

Ścianka wspinaczkowa w Nowej Rudzie - Słupcu

Brak opisu obrazka

To najwyższa sztuczna ścianka wspinaczkowa w Polsce (58,8m). Dla zainteresowanych udostępnione zostały dwie ścianki (zewnętrzna i wewnętrzna) wraz z zagospodarowaniem terenu (ciągi piesze, miejsca postojowe). Całość przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych. Ściana wspinaczkowa podzielona jest na dwie części:

WEWNĘTRZNĄ, wykonaną na bazie paneli wspinaczkowych z laminatu poliestrowego, usytuowaną wewnątrz wieży żelbetowej. Podstawowe wymiary ściany: 11 dróg wspinaczkowych: długość od 6 do 21m, wysięg przewieszenia: do 8,4m (4 drogi wspinaczkowe )

ZEWNĘTRZNĄ, wykonaną bezpośrednio na elewacji betonowej budynku - zewnętrzna elewacja wieży szybowej Podstawowe wymiary ściany: 4 drogi wspinaczkowe na zewnątrz: długość od 22 do 58,8 m.

Brak opisu obrazka

 

Ścianka do wspinaczki sportowej HOLD SCHOOL w Kłodzku

Brak opisu obrazka

 

Prywatna i ogólnodostępna ściana do wspinaczki sportowej HOLD SHOOL oferuje profesjonalny routesetting oraz regularnie zmieniane drogi na każdym poziomie. Podczas szybkich kursów wspinaczkowych można nauczyć się wszystkiego od podstaw, aby samodzielne korzystanie ze ścianki. Dla najmłodszych przygotowano strefęPlaywalls”. Dla najbardziej doświadczonych zawodników oprócz panela wspinaczkowego oferującego rozmaite przewieszenia przygotowano strefę treningową, gdzie mieści się obwodownia, campus oraz chwytotablice marki „beastmaker”. W obiekcie działa też kawiarnia, w której można odpocząć po treningu lub poczekać na np. na biorące udział w zajęciach dzieci.

https://holdschool.pl/

 

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka