Logo facebook
22 maja 2024
Emila, Neleny, Romy
12 °C
scroll
Przylaszczka pospolita

Wolny czas tylko na ziemi kłodzkiej

Powiat Kłodzki prezentował ofertę turystyczną ziemi kłodzkiej w ramach stoiska Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej na Międzynarodowych Targach Turystyki i Czasu Wolnego we Wrocławiu, które miały miejsce w dniach od 28 lutego do 1 marca b.r. 12. edycja jednego z najbardziej liczących się w Polsce wydarzeń turystycznych ponownie odbyła się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, który poza miejscem do rozgrywek piłkarskich zapewnia doskonałe i w pełni przystosowane miejsce na ekspozycje targowe.

Targi_Wrocław_2020 (6).jpeg

Na takiej imprezie nie mogło zabraknąć ziemi kłodzkiej z bogatą oferta turystyczną, wieloma wydawnictwami promocyjnymi, które składają się w pełną propozycje spędzania czasu wolnego na ziemi kłodzkiej. Nasz region prezentował pracownik Wydziału Rozwoju, Promocji i Kultury – Adrian Rowiński. Innymi przedstawicielami ziemi kłodzkiej były miasta Kłodzko i Bystrzyca Kłodzka, Muzeum Papiernictwa z Dusznik-Zdroju, kłodzki oddział PTTK, którego przedstawicielką była Magdalena Gutt – przewodnik sudecki oraz Stowarzyszenie Gmin Ziemi Kłodzkiej, które promowało Singletrac Glacensis.

Podstawowym atutem wrocławskiej imprezy turystycznej jest bogactwo programu. Oprócz tradycyjnych stanowisk promocyjnych z ofertą ponad 200 wystawców z kraju i ze świata: państw, regionów, miast, organizacji turystycznych, biur podróży, hoteli, ośrodków SPA, parków rozrywki przygotowano mnóstwo prezentacji, warsztatów, atrakcji dla najmłodszych, atrakcji kulinarnych czy Strefę Produktów Regionalnych. Nie zabrakło również gości specjalnych oraz konkursów dla odwiedzających z setkami ufundowanych różnego rodzaju wartościowych voucherów, wyjazdów wakacyjnych, wejściówek do obiektów turystycznych i parków rozrywki. Dzięki ciekawej tematyce MTT zgromadziły wielu zainteresowanych.

 

Opublikował(a): Łada Ponikowska Data publikacji: 05-03-2020 14:05
Modyfikował(a): Łada Ponikowska Data modyfikacji: 05-03-2020 14:10
scroll

NA SKRÓTY

Prev