Logo facebook
21 maja 2024
Jana, Moniki, Wiktora
13 °C
scroll
Potok Czerwona Woda

Informacja Starosty Kłodzkiego

Szanowni Państwo,

w obliczu tej nadzwyczajnej sytuacji, pragnę poinformować wszystkich, że nasze lokalne władze samorządowe, pracownicy urzędów, służby mundurowe, służby medyczne, wolontariusze  -  wszyscy bardzo intensywnie pracujemy nad tym, aby zapewnić Państwu maksimum bezpieczeństwa. Naszym celem nadrzędnym w chwili obecnej jest jak największe zminimalizowanie skutków pojawienia się nowego koronawirusa.

W tej trudnej sytuacji, swoim zdyscyplinowaniem sprawiliście Państwo, że współpraca wszystkich służb wraz z mieszkańcami układa się bardzo dobrze i przyniesie w krótkim czasie tak bardzo oczekiwane efekty.

W tych okolicznościach należą się wszystkim a szczególnie służbom i pracownikom medycznym wielkie słowa podziękowania za tę codzienną ciężką prace, zaangażowanie i włożone w to wszystko serce.

Dziękuję Państwu.

Zwracam się również o dalszą cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do naszej pracy i obowiązków, które musimy wykonywać zgodnie z procedurami.

Na zakończenie chciałbym poinformować wszystkich mieszkańców, że jestem w stałym w kontakcie ze wszystkimi Burmistrzami, Wójtami oraz  służbami naszego ( i nie tylko ) powiatu. Odbywamy wspólnie regularne telekonferencje, gdzie na bieżąco omawiana jest aktualna sytuacja i w razie konieczności podejmowane są przez nas niezbędne natychmiastowe kroki.

Z wyrazami Szacunku

Maciej Awiżeń - Starosta Kłodzki

_DSC_0716.jpeg

 

 

 

 

 

Opublikował(a): Bartosz Wojciechowski Data publikacji: 19-03-2020 13:49
Modyfikował(a): Bartosz Wojciechowski Data modyfikacji: 19-03-2020 14:38
scroll

NA SKRÓTY

Prev