Logo facebook
scroll
Skalniaku

420 tys. zł przekazane przez Lasy Państwowe na remont drogi w Jugowie

Podczas dzisiejszego posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Infrastruktury Drogowej, miało miejsce symboliczne przekazanie środków finansowych przez Tomasza Olszewskiego p.o. dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu na ręce Piotra Marchewki członka Zarządu Powiatu Kłodzkiego.

DSC_0005.jpeg

Przekazane środki 420 tys. zł  przez Lasy Państwowe stanowią udział w finansowaniu przebudowy drogi  powiatowej w Jugowie przy ul. Pniaki.

Powiat Kłodzki z własnych środków na realizację tego zadania przeznaczył  235 tys. zł,

także Gmina Nowa Ruda ma udział w finansowaniu tego zadania w kwocie  235 tys. zł.

DSC_0036.jpeg

Jak informuje Piotr Marchewka:  cieszymy się z dobrej współpracy z Lasami Państwowymi i Gminą Nowa Ruda, dzięki wspólnemu finansowaniu, jesteśmy w stanie  realizować remonty dróg, które tego wymagają.

W drodze przetargu został już wyłoniony wykonawca tego zadania, jest to firma Drogmost, prace remontowe potrwają do końca listopada br.

Opublikował(a): Bogusława Przybyłowicz Data publikacji: 24-09-2021 13:50
Modyfikował(a): Bogusława Przybyłowicz Data modyfikacji: 24-09-2021 13:56