Logo facebook

ostrzeżenia pogodowe

Nazwa biura prognoz hydrologicznych: Biuro Prognoz Hydrologicznych we Wrocławiu, Wydział Prognoz i
Opracowań Hydrologicznych we Wrocławiu

Ostrzeżenie hydrologiczne Nr: 25
Zjawisko: gwałtowne wzrosty stanów wody
Stopień: 1
Ważność: od godz. 15:00 dnia 20.05.2022 do godz. 07:00 dnia 21.05.2022

23 maja 2022
Leoncjusza, Michała, Renaty
5 °C
scroll
Snieżyca wiosenna

UROCZYSTA GALA Z OKAZJI 50-LECIA MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY W NOWEJ RUDZIE

W uroczystej Gali z okazji Jubileuszu 50-lecia MOK w Nowej Rudzie, udział wzięli przedstawiciele Powiatu Kłodzkiego: Maciej Awiżeń Starosta Kłodzki, Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk Wicestarosta Kłodzki, Piotr Marchewka Członek Zarządu Powiatu Kłodzkiego.

Podczas spotkania moc gratulacji i podziękowań przyjął Dyrektor Wojciech Kołodziej od licznie przybyłych gości na Galę.

Starosta pogratulował zacnego jubileuszu i złożył życzenia na ręce Dyrektora dla całego Zespołu tworzącego noworudzki MOK.

Serdeczne podziękowania dla Wszystkich, którzy tworzyli przez 50 lat historię MOK-u.

Niech jubileusz stanowi inspiracje oraz motywację do kolejnych wspaniałych kulturalnych przedsięwzięć.

1.jpeg

2.jpeg