Logo facebook
06 grudnia 2021
Dionizji, Leontyny, Mikołaja
-3 °C
scroll
Jesień w Masywie Śnieżnika

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików w Łucznictwie - wyniki

W dniach 13-14.11.2021r w obiektach Centrum Turystyczno - Sportowym, odbyły się:

XI Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików w łucznictwie, oraz

I Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych w łucznictwie.

W zawodach wzięło udział 150 zawodniczek i zawodników z 26 klubów.

 

W ceremonii otwarcia udział wzięli:

 

Monika Wielichowska - Poseł na Sejm RP ,

Maciej Awiżeń - Starosta Kłodzki,

Małgorzata Jędrzejewska - Skrzypczyk - Wicestarostosta  Kłodzki,

Piotr Marchewka - Etatowy Członek Zarządu Powiatu Kłodzkiego,

Józef Baściuk - Prezes Polskiego Związku Łuczniczego,

Rafał Bolisęga v-ce Prezes KS Piast Nowa Ruda.

 

Poniżej przedstawiamy listę wyników:

 

Medaliści:

           
             

Młodzik Chłopcy

           

1 Charków Kajetan  KS Obuwnik Prudnik

           

2 Lisiecki Jan  LKS Mazowsze Teresin

           

3 Kulka-Sobkowicz Feliks  KS Płaszowianka Kraków

           
             

Młodzik Dziewczęta

           

1 Kępa Kornelia  ULKS Grot Zabierzów

           

2 Gebauer Małgorzata  UKS Grot Ruda Śląska

           

3 Vychuzhyna Tamara OSŁ Strzelec Legnica

           
             

Zespół Młodzik Chłopcy

           

1 UKS Talent Wrocław I  Bosgaerd Jim-Ryan, Borek Kamil, Komórek Wiktor Strzelecki Ziemir

           

2 KS Płaszowianka Kraków  Kulka-Sobkowicz Feliks, Hajduk Jaku, Kołodziejczyk Leon,Synowiec Ada

           

3 MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tar  Marszalik Nikodem, Jankosz Adrian , Kiełbasa Damian, Stankiewicz Mikołaj

           
             

Zespół Młodzik Dziewczęta

           

1 ULKS Grot Zabierzów  Kępa Kornelia, Peszkowska Emilia, Czuber Wiktoria , Paczyńska Pola

           

2 UKS Grot Ruda Śląska  Gebauer Małgorzata, Ratyńska Kinga, Ficek Agnieszka, Grudzień Karolin

           

3 ULKS Sokole Oko Zawadka, Kowalczyk Joanna, Kawończyk Milen, Boguń Karolin

           
             

Mikst Młodzik

           

1 MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tar  Lekarczyk Aleksandra, Marszalik Nikodem

           

2 MGOKiS Dobczyce  Malinowska Blanka, Bobek Jan

           

3 KS Płaszowianka Kraków  Pająk Olga, Kulka-Sobkowicz Feliks

           
             

Młodzik Młodszy Dziewczęta

           

1 Bokuniewicz Anna  UKS Victoria Ścinawka Śr.

           

2 Bober Julia LKS Tempo Stolarzowice

           

3 Markefka Maria  LKS Tempo Stolarzowice

           
             

Młodzik Młodszy Chłopcy

           

1 Adamczyk Wiktor LUKS Orlik Goleszów

           

2 Grabek Filip  ŁUKS Jedlicze

           

3 Mróz Nikodem  MGOKiS Dobczyce

           
             

Zespół Młodzik Młodszy Dziewczęta

           

1 SŁ Granit Strzelin Rogowska Patrycja, Rabenda Amelia, Burzyńska Maja

           

2 UKS Victoria Ścinawka Śr.  Bokuniewicz Anna, Dziadosz Anna, Szewczyk Julia

           
             

Zespół Młodzik Młodszy Chłopcy

           

1 ULKS Sokole Oko Zawadka  Sordyl Wojciech, Fajfer Sylwester, Świętek Kami

           

2 UKS Victoria Ścinawka Śr.  Brzostowski Jarosłw, Tereszkiewicz Nataniel, Popiłka Patryk

           
             

Mikst Młodzik Młodszy

           

1 ŁUKS Jedlicze  Grabek Filip, Warchoł Maja

           

2 UKS Victoria Ścinawka Śr.  Tereszkiewicz Nataniel, Bokuniewicz Anna

           

3 ULKS Sokole Oko Zawadka  Sordyl Wojciech, Świętek Urszula

           

 

Wszystkim medalistom serdecznie gratulujemy !!!

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii:

Fot.Organizator/Rafał Bolisęga v-ce Prezes KS Piast Nowa Ruda

 

 

 

 

Opublikował(a): Bartosz Wojciechowski
Modyfikował(a): Bartosz Wojciechowski Data modyfikacji: 16-11-2021 09:48
scroll

NA SKRÓTY

Prev