Logo facebook
14 czerwca 2024
Bazylego, Elizy, Justyny
11 °C
scroll
Pełnik Europejski

Przygoda Niegrzecznej Żabki w Piszkowicach

W Zakładzie Leczniczo – Opiekuńczym Niepublicznej Szkoły Specjalnej oraz Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno -Wychowaczego w Piszkowicach, odbył się połączony występ podopiecznych z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Matki ( jako Dzień Mamy i Taty).

Na występ zaproszeni zostali m.in. : Maciej Awiżeń - Starosta Kłodzki, Aleksander Szwed – Senator RP oraz Zbigniew Tur Wójt Gminy Kłodzko. Dzieci z ośrodka zaprezentowały przedstawienie pt: ” Przygoda Niegrzecznej Żabki”, przygotowane wspólnie z rodzicami oraz wychowawcami.

Była to pierwsza taka impreza plenerowa w tym ośrodku od zniesienia obostrzeń dotyczących pandemii. Dzieci wreszcie mogły swobodnie wspólnie się zaprezentować, a mimo zapowiadanego deszczu, pogoda wspaniale dopisała, co sprawiło, że wszystkim udzielił się nadzwyczaj radosny nastrój. Na końcu po uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty dzieci wręczyły rodzicom prezenty.

Nie obyło się bez wielu wzruszeń. Z ciekawostek - starosta kłodzki stał się najczęściej niespodziewanie przytulanym samorządowcem na występie.

 

 

Opublikował(a): Bartosz Wojciechowski Data publikacji: 26-05-2022 15:16
Modyfikował(a): Bartosz Wojciechowski Data modyfikacji: 26-05-2022 15:20
scroll

NA SKRÓTY

Prev