Logo facebook
26 maja 2024
Eweliny, Jana, Pawła
12 °C
scroll
Sawanna Łężycka

Wyróżnienia dla naszych policjantów

Na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo. Wyróżniają się w swojej pracy. Każdego dnia traktują swoje zadania w kategorii służby dla społeczeństwa i w pełni oddają jej swoje serce. Wśród nich wszystkich, znajdziemy do tego jeszcze i takich, którzy dodatkowo w sposób szczególny odznaczyli się swoimi działaniami.

To właśnie dzięki takiej postawie, co roku,  Starosta Kłodzki – Maciej Awiżeń wręcza osobiście Policjantom z  Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku podziękowania za wzorowe propagowanie bezpieczeństwa na terenie Powiatu Kłodzkiego.

Jednak tym razem, to wszystko dzieje się w roku, który nadal jest bardzo trudny dla nas wszystkich. Teraz też wiele osób dostrzega jak bardzo niezbędna jest praca funkcjonariuszy i to nie tylko funkcjonariuszy policji.

Starosta Kłodzki – Maciej Awiżeń oraz Wicestarosta Kłodzki -  Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk osobiście podziękowali za wzorową postawę i wręczyli  nagrody pieniężne dla:

podkom. Tomasz Kupiec - Wydział Prewencji KPP w Kłodzku

 sierż. szt. Tomasz Graczyk - WRD KPP w Kłodzku

 st. sierż. Adam Wawro - WRD KPP w Kłodzku.

DSC_0412.jpeg

 

Nominacje do nagrody starosty przedstawił Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku mł. insp. Ryszard Mazurkiewicz, który również odebrał serdeczne podziękowania za wzorową służbę w powiecie. Podziękowania zostały też przekazane dla I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku podinsp. Jacka Wysockiego.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy w imieniu mieszkańców naszego powiatu.

Opublikował(a): Bartosz Wojciechowski Data publikacji: 21-07-2020 15:44
Modyfikował(a): Bartosz Wojciechowski Data modyfikacji: 21-07-2020 15:57
scroll

NA SKRÓTY

Prev