Logo facebook
29 września 2023
Michaliny, Michała, Rafała
15 °C
scroll
Jesienny podgrzybek

Spotkanie Integracyjne dla Rodzin Zastępczych z Powiatu Kłodzkiego

1 października 2022r. w Sali Zabaw „Bajkolandia” oraz Kręgielni „Nowar” w Nowej Rudzie odbyło się spotkanie integracyjne rodzin zastępczych zawodowych, rodzinnych domów dziecka oraz placówek opiekuńczo - wychowawczych typu rodzinnego wraz z wychowankami.

W wydarzeniu udział wzięli również Maciej Awiżeń starosta kłodzki oraz Monika Wielichowska posłanka na Sejm RP. Spotkanie zorganizowane zostało przez Powiat Kłodzki a nad całością organizacji czuwali z ramienia Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kłodzku - Bogumił Zwardoń dyrektor PCPR w Kłodzku oraz Anetta Skurzewska zastępca dyrektora PCPR w Kłodzku.

W zabawie wzięło udział 16 rodzin oraz 100 dzieci.

Młodsze dzieci miały umożliwioną zabawę w sali zabaw, gdzie czekało mnóstwo atrakcji m.in. taniec integracyjny, maskotka Myszki Miki, malowanie buziek, brokatowe tatuaże, zabawa z animatorami. W przygotowanych boksach czekał również poczęstunek dla najmłodszych, a opiekunowie zastępczy mieli zapewnioną kawę, herbatę oraz ciastka.

Na starszych uczestników czekała wspaniała zabawa w udostępnionej kręgielni, gdzie do dyspozycji były zarówno tory do gry w kręgle jak i sala gier z atrakcjami typu: byk rodeo, bilard, piłkarzyki, cymbergaj oraz wiele innych automatów do gier.

Pizzeria „Nowar” przygotowała dla wszystkich uczestników pizze, które były serwowane zarówno w Sali zabaw Bajkolandia, jak i w kręgielni Nowar, tak aby wszyscy uczestnicy mogli skorzystać z ciepłego posiłku.

Wspaniała atmosfera oraz przewidziane atrakcje sprzyjały integracji pieczy zastępczej funkcjonującej na terenie powiatu kłodzkiego, a uśmiechnięte buzie dzieci były dowodem, że spotkanie integracyjne było bardzo udane.

DSC_0824.jpeg

DSC_0794.jpeg

DSC_0777.jpeg

DSC_0782.jpeg

DSC_0832.jpeg

DSC_0844.jpeg

Opublikował(a): Bartosz Wojciechowski Data publikacji: 03-10-2022 10:52
Modyfikował(a): Bartosz Wojciechowski Data modyfikacji: 03-10-2022 10:52
scroll

NA SKRÓTY

Prev