Logo facebook
13 kwietnia 2024
Artemona, Justyny, Przemysławy
8 °C
scroll
Potok Czerwona Woda

Kiedy dyrektor muzeum jest artystą. Uwaga: zmiana terminu wydarzenia

Całkiem przyjemna gawęda Krystyny Toczyńskiej-Rudysz o Wacławie Brejterze i Witoldzie Turkiewiczu, czyli kolejne spotkanie z cyklu 12 miesięcy - 12 wydarzeń - jubileusz 60 lat Muzeum Ziemi Kłodzkiej.

Jubileusz 13 kwietnia.jpeg

Zapraszamy 13 kwietnia 2023, o 17:00!

 Wstęp wolny!

Rok 2023 to dla Muzeum Ziemi Kłodzkiej rok świętowania jubileuszu 60 lat działalności wystawienniczej, wydawniczej oraz popularyzującej kulturę i historię ziemi kłodzkiej.

Z tej okazji zapraszamy Państwa - wszystkich miłośników regionu i sympatyków naszej instytucji - na JUBILEUSZ MUZEUM ZIEMI KŁODZKIEJ, czyli całoroczny cykl spotkań i imprez, podczas których przypomnimy Państwu wybrane przedsięwzięcia, szczególnie istotne lub popularne w bogatym i wieloletnim dorobku Muzeum.
Zaprezentowane inicjatywy wzbogacimy o nowe tematy i perspektywy, bo przecież Muzeum wciąż pełni swoją społeczną misję, w której Państwa udział jest zaszczytnym dopełnieniem.
Zapraszamy Państwa w różne wtorki miesiąca - konkretną datę będziemy podawać na bieżąco na stronie i profilu fb - www.facebook.com/MuzeumZiemiKlodzkiej
Opublikował(a): Łada Ponikowska Data publikacji: 17-03-2023 12:10
Modyfikował(a): Łada Ponikowska Data modyfikacji: 11-04-2023 10:37
scroll

NA SKRÓTY

Prev