Logo facebook
30 maja 2024
Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
22 °C
scroll
Skalne Grzyby

Dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Gierałtowie zakupiono kamerę termowizyjną w ramach Budżetu Obywatelskiego Powiatu Kłodzkiego 2023

3.jpegW symbolicznym przekazaniu sprzętu zakupionego w ramach Budżetu Obywatelskiego dla OSP Stary Gierałtów udział wzięli: Zbigniew Łopusiewicz Przewodniczący Rady Powiatu Kłodzkiego oraz Piotr Marchewka Członek Zarządu Powiatu Kłodzkiego, włodarze gminy Stronie Śląskie, Dariusz Chromiec Burmistrz Stronia Śląskiego i Lech Kawecki Zastępca Burmistrza.

OSP Stary Gierałtów reprezentowali: Janusz Gondko Prezes OSP w Starym Gierałtowie, Krzysztof Sokołowski Wiceprezes, druhny i druhowie z drużyny.

4.jpeg

Zrealizowane zadanie z Budżetu Obywatelskiego dotyczy wyposażenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Gierałtowie w kamerę termowizyjną. Realizacja tego projektu pozwoli na usprawnienie działań związanych z organizacją systemów wczesnego reagowania i ratownictwa, w sytuacjach nagłego wystąpienia zjawisk zagrażających życiu i zdrowiu mieszkańców powiatu.

1.jpeg

Samorządowcy przekazując sprzęt, pogratulowali Prezesowi i druhom uzyskania dużego poparcia dla zgłoszonego projektu do powiatowego Budżetu Obywatelskiego 2023.

Serdeczne gratulacje dla Pana Pawła Gancarza pomysłodawcy i wykonawcy zgłoszonego wniosku do Budżetu Obywatelskiego Powiatu Kłodzkiego 2023. Wniosek uzyskał poparcie mieszkańców, zebrał 585 głosów i został zakwalifikowany do realizacji.

To dzięki Pana cennej inicjatywie sprzęt trafił do OSP Stary Gierałtów. Dziękujemy za podjęte działania i raz jeszcze gratulujemy.

Mieszkańcy zadecydowali jak ważne jest dla nich, profesjonalne wyposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Gierałtowie, funkcjonującej w nieodległym sąsiedztwie, które dzięki wysokiej klasy wyposażeniu daje poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom.

5.jpeg

Z ciekawostek, to OSP Stary Gierałtów zrzesza 65 druhen i druhów, prowadzi również drużynę dziecięcą, do której należy 11 młodych adeptów.

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Budżetu Obywatelskiego Powiatu Kłodzkiego.

 

Opublikował(a): Bogusława Przybyłowicz Data publikacji: 24-03-2023 10:46
Modyfikował(a): Bogusława Przybyłowicz Data modyfikacji: 24-03-2023 10:49
scroll

NA SKRÓTY

Prev