Logo facebook
21 maja 2024
Jana, Moniki, Wiktora
13 °C
scroll
Skowronia Góra

OSP w Międzylesiu otrzymuje nowy sprzęt w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023

Zbigniew Łopusiewicz - Przewodniczący Rady Powiatu Kłodzkiego oraz Piotr Marchewka Etatowy Członek Zarządu Powiatu, przekazali w imieniu Powiatu Kłodzkiego jednostce OSP w Międzylesiu, 15 nowoczesnych radiotelefonów przenośnych, zakupionych w ramach powiatowego dorocznego programu pn.: „ Budżet Obywatelski 2023r.” W przekazaniu udział wziął również Tomasz Korczak Burmistrz Międzylesia, a OSP reprezentowali: Prezes Jan Bojda oraz druhowie z jednostki.

Radiotelefony Hytera BP-565 w które została wyposażona jednostka posiadają do 128 kanałów łączności, obsługują zarówno tryb cyfrowy  i analogowy. Posiadają również zaawansowane funkcje cyfrowe takie jak: priorytetowe przerwanie, podstawowe szyfrowanie, wiadomości tekstowe i roaming. Seria BP5 zapewnia też zwiększony zasięg w swojej klasie, dzięki czemu komunikacja grupowa jest bardzo wydajna. Radiotelefony są odporne na zużycie i zarysowania, posiadają pyłoszczelny i wodoodporny korpus. Fajną zaletą są też duże klawisze, które są wygodne w obsłudze nawet w grubych rękawiczkach.

Dobra profesjonalna łączność to podstawa sprawnie przeprowadzonej akcji.

Po symbolicznym przekazaniu nowego wyposażenia, nadarzyła się znakomita okazja do zwiedzenia całej jednostki OSP, obejrzenia pozostałego sprzętu i porozmawianiu o aktualnej sytuacji strażaków.

Gratulujemy jednostce OSP w Międzylesiu udziału w Budżecie Obywatelskim powiatu kłodzkiego i zapraszamy do przyszłorocznej edycji.

001.jpeg

002.jpeg

003.jpeg

004.jpeg

005.jpeg

006.jpeg

007.jpeg

008.jpeg

009.jpeg

010.jpeg

013.jpeg

014.jpeg

Opublikował(a): Bartosz Wojciechowski
Modyfikował(a): Bartosz Wojciechowski Data modyfikacji: 31-03-2023 14:15
scroll

NA SKRÓTY

Prev