Logo facebook
16 kwietnia 2024
Bernarda, Biruty, Erwina
1 °C
scroll
Darnkowskie Wzgórza

Nowy sprzęt dla OSP w Ścinawce Średniej

Pralka, suszarka, zestaw na oparzenia, deska ortopedyczna oraz namiot stałociśnieniowy, to nowe wyposażenie  przekazane w ramach Budżetu Obywatelskiego Powiatu Kłodzkiego na 2023 rok,  do OSP w Ścinawce Średniej.

W imieniu powiatu sprzęt symbolicznie przekazali:  Piotr Marchewka - Etatowy Członek Zarządu Powiatu oraz Jolanta Walkiewicz - Radna Rady Powiatu Kłodzkiego.

Autorem i pomysłodawcą wniosku do budżetu obywatelskiego powiatu była skarbnik OSP w Ścinawce Średniej - Katarzyna Trybus. Nad całością zbierania głosów czuwał sam Prezes OSP - Piotr Trybus wraz druhami z jednostki.

Namiot stałociśnieniowy, to wielkie wsparcie podczas ratowania zdrowia i życia ludzkiego w trudniejszych warunkach pogodowych. Sprawdzi się on również znakomicie w trakcie organizowania różnego rodzaju ćwiczeń, szkoleń czy zawodów na wolnym powietrzu.

Jednostka zyskała również pralkę oraz suszarkę, których zalet wymieniać nie trzeba. Przy każdej akcji w których biorą udział druhowie, zapewne będą pracowały często. Chociaż życzymy tych akcji jak najmniej, a szczególnie z użyciem nowej deski ortopedycznej.

Koszt sprzętu to 14 532 zł.

Gratulujemy i dziękujemy OSP Ścinawka Średnia ZA UDZIAŁ w BO23

DSC_0805.jpeg

DSC_0758.jpeg

DSC_0771.jpeg

DSC_0759.jpeg

DSC_0820.jpeg

DSC_0822.jpeg

DSC_0828.jpeg

DSC_0833.jpeg

Opublikował(a): Bartosz Wojciechowski
Modyfikował(a): Bartosz Wojciechowski Data modyfikacji: 13-04-2023 15:02
scroll

NA SKRÓTY

Prev