Logo facebook
13 lipca 2020
Danieli, Irwina, Małgorzaty
9 °C
scroll
Czarna Góra, Masyw Śnieżnika

Nieodpłatna pomoc prawna

Starosta Kłodzki  informuje, że od 16 marca do odwołania zawieszona zostaje działalność  stacjonarnych punktów nieodpłatnych porad prawnych i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego. Nieodpłatne porady prawne w powiecie kłodzkim będą udzielane jedynie przez telefon. 

Warunkiem uzyskania nieodpłatnej pomocy prawnej przez telefon jest złożenie za pośrednictwem poczty  e-mail  na adres: a.bielecka@powiat.klodzko.pl lub na adres b.gierlicka@powiat.klodzko.pl  wniosku o uzyskanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego przez telefon, zawierający oświadczenie, że wnioskodawca nie jest w stanie ponieść kosztów nieodpłatnej pomocy prawnej (art. 4 ust. 2 ustawy nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej).

 Wniosek do pobrania na  stronach (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-159028376-1', 'powiat.klodzko.pl'); ga('send', 'pageview');