Logo facebook
01 grudnia 2023
Blanki, Edmunda, Eligiusza
-2 °C
scroll
Zamek Sarny

Nowy kierunek kształcenia zawodowego w Bystrzycy Kłodzkiej

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Bystrzycy Kłodzkiej została podpisana umowa o współpracy pomiędzy Powiatem Kłodzkim reprezentowanym przez:

Małgorzatę Jędrzejewską- Skrzypczyk – Wicestarostę Kłodzkiego,

Piotra Marchewkę – Etatowego Członka Zarządu Powiatu Kłodzkiego,

Dorotę Łakucewicz- dyrektor ZSP w Bystrzycy Kłodzkiej , a firmą TAMIR z Bystrzycy Kłodzkiej, reprezentowaną przez Michała Krywulca – Wiceprezesa Zarządu w firmie TAMIR.

Przy podpisaniu uczestniczyła m.in. również Ewa Piszczek- dyrektor Wydziału Oświaty w Starostwie Powiatowym w Kłodzku oraz Danuta Trojan - przedstawiciel firmy TAMIR.

W podpisanej umowie strony zobowiązały się do ścisłej współpracy naukowej oraz dydaktycznej w zakresie edukacji zawodowej uczniów, a także na płaszczyźnie: kadra dydaktyczna Szkoły – Specjaliści  Firmy, w zakresie zorganizowania i prowadzenia Klasy Patronackiej o profilu „DRUKARZ OFFSETOWY”, nad którą firma obejmie patronat.

Drukarnia TAMIR to jedna z najnowocześniejszych drukarni w Polsce. Już w 2019 roku został podpisany list intencyjny przez Powiat Kłodzki o współpracy firmy z Zespołem Szkół Ponadpodstawowych w Bystrzycy Kłodzkiej.

Nowy kierunek kształcenia jakim jest drukarz offsetowy uatrakcyjni ofertę edukacyjną szkoły. Pracownicy z takim wykształceniem są często poszukiwani na rynku pracy. Zarobki na tym stanowisku są również zachęcające.

Życzymy udanej i owocnej współpracy !!!

DSC_0434.jpeg

DSC_0411.jpeg

DSC_0387.jpeg

DSC_0407.jpeg

 

 

Opublikował(a): Bartosz Wojciechowski
Modyfikował(a): Bartosz Wojciechowski Data modyfikacji: 28-09-2023 17:12
scroll

NA SKRÓTY

Prev