Logo facebook
01 grudnia 2023
Blanki, Edmunda, Eligiusza
-2 °C
scroll
Jesienny podgrzybek

14. Strefa relaksu w KSP (ul. Szkolna 8 57-300 Kłodzko)

Lp

Wnioskodawca

Tytuł zadania

Miejsce realizacji
zadania

Opis zadania

Przewidywany termin realizacji zadania

Szacunkowy koszt realizacji zadania

14

Mariola Bil

Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości

 

Strefa relaksu w KSP

ul. Szkolna 8

57-300 Kłodzko

W ramach zadania chcemy stworzyć „Strefę Relaksu w KSP" w naszej szkole. Planujemy zielony teren przed szkołą przekształcić w miejsce spotkań, relaksu i rekreacji.

Aby takie miejsce powstało, niezbędne jest wyposażenie, tj.

zakup stołów i ławek, żeby moc razem usiąść, spotkać się, porozmawiać, zagrać. Planujemy zakupić stoły, które są przystosowane do grania w różne gry planszowe. Blaty stołów betonowych posiadają gotowe plansze do grania. Razem, przy jednym stole młodzież będzie mogła zagrać np. w warcaby, w szachy.

Planujemy zakup 3 dużych betonowych stołów wraz z ławkami. Zakładamy, że to miejsce to nie tylko miejsce spotkań i relaksu dla naszej młodzieży.

Stworzenie takiej strefy umożliwi zorganizowanie międzyszkolnych zawodów szachowych dla młodzieży z terenu powiatu kłodzkiego. W roku szkolnym 2022/2023 uczniowie z naszej szkoły zdobyli I miejsce w szachach w międzyszkolnych rozgrywkach w Powiecie Kłodzkim. Ten sukces zwrócił naszą uwagę na fakt, iż młodzież lubi grać w gry planszowe. Stąd pomysł na stworzenie i umożliwienie rozwijania umiejętności gry w szachy i inne gry planszowe.

Rok 2024

15 000  zł

 
Opublikował(a): Paweł Kopcio Data publikacji: 08-11-2023 12:36
Modyfikował(a): Paweł Kopcio Data modyfikacji: 08-11-2023 12:36
scroll

NA SKRÓTY

Prev