Logo facebook
01 grudnia 2023
Blanki, Edmunda, Eligiusza
-2 °C
scroll
Zamek Sarny

21. Centrum Społeczne na Słodowej - Obywatelskie i praktyczne, zajęcia edukacyjne (Lądek-Zdrój, Centrum Społeczne na ul. Słodowej, ul. Słodowa 1-1 A)

Lp

Wnioskodawca

Tytuł zadania

Miejsce realizacji
zadania

Opis zadania

Przewidywany termin realizacji zadania

Szacunkowy koszt realizacji zadania

21

Stowarzyszenie Działań Kreatywnych ArteWeda

Centrum Społeczne na Słodowej - Obywatelskie i praktyczne, zajęcia edukacyjne

Lądek-Zdrój, Centrum Społeczne na ul. Słodowej, ul. Słodowa 1-1 A

Zadanie polega na przeprowadzeniu cyklu warsztatów edukacyjnych oraz konferencji społecznych w gminie Lądek-Zdrój. Zajęcia te kierowane są do dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów w powiecie kłodzkim. Zajęcia edukacyjne oraz konferencje będą odbywać się w tematyce: włączenia się w życie społeczne mieszkańców naszego powiatu, świadomego obywatelstwa, praw człowieka i zarządzania emocjami i transparentnej komunikacji międzyludzkiej oraz świadomego angażowania się w sprawy dbania o klimat oraz środowisko naturalne, zdobywania praktycznych umiejętności np. w obliczaniu podatków i wypełnianiu niezbędnych dla każdego obywatela dokumentów tj. PIT lub CIT. Zajęcia będą prowadzone przez lokalnych ekspertów należących do społecznych organizacji pozarządowych oraz ekspertów w danych konkretnych zagadnieniach z instytucji i organizacji z województwa dolnośląskiego. Do współpracy zapraszamy Ośrodki Pomocy Społecznej, Dzienne Domy Seniora, szkoły podstawowe, licea oraz technika powiatowe. Zajęcia odbywać się będą w prowadzonym przez organizacje pozarządowe Centrum Społecznym na ul. Słodowej 1-1A w Lądku-Zdoju i wszystkie zajęcia są bezpłatne dla uczestników.

Koszty zadania przewidują: prowadzenie zajęć edukacyjnych (44 zajęcia), przeprowadzenie 4 edukacyjnych konferencji społecznych (honoraria dla ekspertów oraz pokrycie kosztów transportu, poczęstunek dla uczestników), zapewnienie materiałów na warsztaty edukacyjne (np. papier, wydruki, materiały papiernicze, plastyczne i techniczne materiały pomocnicze).

Rok 2024

15 000  zł

 
Opublikował(a): Paweł Kopcio Data publikacji: 08-11-2023 12:41
Modyfikował(a): Paweł Kopcio Data modyfikacji: 08-11-2023 12:41
scroll

NA SKRÓTY

Prev