Logo facebook
14 czerwca 2024
Bazylego, Elizy, Justyny
11 °C
scroll
Listkowiec cytrynek

22. „Prawdziwy talent wymaga sceny? Dajmy mu scenę!" - zakup składanej sceny wewnętrznej/zewnętrznej z przeznaczeniem na wydarzenia kulturalne, sportowe i artystyczne dla wszystkich podmiotów działających pro-bono na rzecz mieszkańców Gminy Lewin Kłodzki (Gmina Lewin Kłodzki)

Lp

Wnioskodawca

Tytuł zadania

Miejsce realizacji
zadania

Opis zadania

Przewidywany termin realizacji zadania

Szacunkowy koszt realizacji zadania

22

Stowarzyszenie Obywatelskie „Kulturalny Zakątek" z Lewina Kłodzkiego

„Prawdziwy talent wymaga sceny? Dajmy mu scenę!" - zakup składanej sceny

wewnętrznej/zewnętrznej z przeznaczeniem na wydarzenia kulturalne, sportowe i artystyczne dla wszystkich podmiotów działających pro-bono na rzecz mieszkańców Gminy Lewin Kłodzki

Gmina Lewin Kłodzki

Zakup sceny modułowej, składającej się z 8 mobilnych podestów o wymiarach 2 x 1m co daje powierzchnię maksymalną 16m2. W skład sceny wchodzą wszystkie akcesoria łączeniowe oraz schody. Scenę można będzie używać zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Jej łatwy montaż jest dodatkową zaletą, ponieważ ma ona służyć wielu organizacjom, stowarzyszeniom oraz podmiotom działającym pro-bono na rzecz mieszkańców Gminy Lewin Kłodzki. Koszt zakupu to kwota ok. 16.500 zł, z czego 15.000 zł będzie stanowiło Budżet Obywatelski Powiatu Kłodzkiego a pozostałe 1.500 zł będzie wkładem sponsorów i darczyńców współpracujących z naszym stowarzyszeniem.

Rok 2024

15 000  zł

 
Opublikował(a): Paweł Kopcio Data publikacji: 08-11-2023 12:43
Modyfikował(a): Paweł Kopcio Data modyfikacji: 08-11-2023 12:42
scroll

NA SKRÓTY

Prev