Logo facebook
14 lipca 2024
Kamili, Kamila, Marcelego
24 °C
scroll
Ścieżka edukacyjna Niknąca Łąka

Spotkanie rodzinne w Domu Pomocy Społecznej w Podzamku

Spotkanie rodzinne w Domu Pomocy Społecznej w Podzamku
6 czerwca br. na zaproszenie Dyrekcji, Pracowników i Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Podzamku, w rodzinnym spotkaniu z okazji Dnia Matki i Dziecka, uczestniczyli: Piotr Marchewka Wicestarosta Kłodzki wraz z Bogumiłem Zwardoniem dyrektorem PCPR i Anettą Skurzewską z-cą dyrektora PCPR, obecny był również Adam Frankowski dyrektor DPS w Jugowie. Zawitał również Zbigniew Tur Wójt Gminy Kłodzko.
 
Część oficjalną spotkania rozpoczęła Jolanta Leszko dyrektor DPS w Podzamku, witając wszystkich zaproszonych gości, przedstawicieli samorządu, a w szczególności mamy i rodziny, które przyjechały na dzisiejsze wydarzenie do swoich dorosłych dzieci.
Piotr Marchewka w imieniu własnym, ale także Małgorzaty Jedrzejewskiej-Skrzypczyk Starosty Kłodzkiego i całego Zarządu Powiatu złożył życzenia Mieszkańcom i ich rodzinom z okazji Dnia Matki i Dziecka.
 
W części artystycznej wystąpili aktorzy-mieszkańcy, którzy przygotowali spektakl na podstawie bajki Jana Brzechwy „Pchła Szachrajka”. Występ przygotowany z wielkim zaangażowaniem i perfekcją. Przepiękne kostiumy, które również sami przygotowali mieszkańcy pod okiem kreatywnych terapeutów.
Spotkania rodzinne to czas rozmów, wspomnień, przeżywania radości i wspólnej zabawy.
Niech pozostaną na długo w pamięci wszystkich.
10.jpeg
11.jpeg
13.jpeg
2.jpeg
6.jpeg
8.jpeg
9.jpeg
 
Opublikował(a): Bogusława Przybyłowicz Data publikacji: 10-06-2024 09:33
Modyfikował(a): Bogusława Przybyłowicz Data modyfikacji: 10-06-2024 09:38
scroll

NA SKRÓTY

Prev